
Originally Posted by
desha
Treba se nadoknaditi "izgubljena" dobit u svakoj industriji, ali i nadomjestiti inflacija prouzrokovana nekontrolisanim stampanjem novca...
Sve u svemu ako u CG ne pocnemo vaditi naftu bice odliva sposobnog mladog stanovnista
Bookmarks