Page 32 of 129 FirstFirst ... 222829303132333435364282 ... LastLast
Results 776 to 800 of 3208

Thread: Kućanski aparati - mali i veliki

  1. #776
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Od koliko je kilovati?

  2. #777
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    2.2 kilovata

  3. #778
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,039
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,912
    Thanked in
    4,304 Posts

    Default

    uzela sam fritezu i silujem je to sto mogu
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #779
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    535
    Thanks Thanks Received 
    619
    Thanked in
    353 Posts

    Default

    Čini mi se da je ranije na ovoj temi neko preporučio Sony TV od 65 inča, solidnog odnosa cijene i kvaliteta.
    Ne mogu to da nađem a bio bih zahvalan na preporuci.

  5. #780
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    Ja imam Braviu od 55 inca,i za sad sam maximalno zadovoljan

  6. #781
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    1,028
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Xiaomi grijalicu smo i mi kupili, bas je dobra, kao da se lozi... Ali nažalost troši isto toliko struje. +30 ako ne i +40e sigurno...
    Koji model je u pitanju?

  7. #782
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,766
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Moze preporuka za neki radijator ili grijalicu za sobu od 15ak kvadrata u kojoj ce da spava mala beba ?

    Sent from my SM-G988B using Tapatalk
    069/100-100

  8. #783
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    Rekosmo već, ova Xiaomi je odlična.

    https://www.multicom.me/bijela-i-kuh...ca/xiaomi.html

  9. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  10. #784
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,766
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Koliko moze trositi struje ako se to moze izracunati ?

    Sent from my SM-G988B using Tapatalk
    069/100-100

  11. #785
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Zavisi od velicine sobe kao i na koju temperaturu je narihtas i kakva ti je stolarija u sobi t.j. furi li. Mada s obzirom da je rijec o bebi a znajuci majke nece to ici ispod 28 stepeni iako je beba obucena barem u dva tri sloja uz carapice i kapicu za spavanje i jos pokrivena cebetom
    Realno ne bi je trebalo drzati iznad 23-24 stepena.
    Prednost ove grijalice xiami je to sto sve mozes daljinski da pratis i podesavas na telefonu, kao i sve xiaomi uredjaje

  12. #786
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,766
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Zavisi od velicine sobe kao i na koju temperaturu je narihtas i kakva ti je stolarija u sobi t.j. furi li. Mada s obzirom da je rijec o bebi a znajuci majke nece to ici ispod 28 stepeni iako je beba obucena barem u dva tri sloja uz carapice i kapicu za spavanje i jos pokrivena cebetom
    Realno ne bi je trebalo drzati iznad 23-24 stepena.
    Prednost ove grijalice xiami je to sto sve mozes daljinski da pratis i podesavas na telefonu, kao i sve xiaomi uredjaje
    Sve si u pravu

    Ima i pored grijalice da je motamo u jamboliju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    069/100-100

  13. #787
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Je li jabolija bijela ili narandžasta?

    Definitivno onda cu uzeto tati Xioami, nisma znala d aje pametna, da sestra moze da je prati sa sprata, jer bi on to ostavio sve da se uždije

  14. #788
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,734
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tyler^Durden View Post
    Koji model je u pitanju?
    To je ova sto Bitrate postavi link. Stvarno je dobra, ali moracu stavit onaj mjerac u tu uticnicu da ispratim koliko je uždila... 😂

  15. #789
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    Što je najbolje kod nje, kvalitetne je izrade. Počev od debelog kvalitetnog napojnog kabla pa do samog čvrstog kućišta grijalice, uliva povjerenje. Kad se sjetim prije Tesi i ostalih u tom cjenovnog rangu što se prodavalo po Okovu, Kipsu i slično za koje si imao osjećaj da ih zgužvat rukama možeš...

  16. #790
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Da svasta se prodaje. Skoro sam kupio radijator u okovu bjese zguzvan u kutiji.

  17. #791
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica!
    Posts
    564
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    Kakva su misljenja oko beko frizidera, ako ima ko?

  18. #792
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Soludna. Jos ako ima 5 godina gaeancije i popust.

  19. #793
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica!
    Posts
    564
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    Pa trenutno je 20% popust u Beko, pa me zanima bas vrijedi li

  20. #794
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,922
    Thanks Thanks Given 
    18,997
    Thanks Thanks Received 
    8,856
    Thanked in
    4,303 Posts

    Default

    Evo,moje iskustvo sa beko frižiderom kombinovanim:
    Kupljen prije 6-7god.Bio među jeftinijim tada i sa 5g. garancije.Radi odlično ako se izuzme to da je bučan(cvrči-pucketa onaj freon kad radi kompresor),i što mu evo dva ljeta,iako nam je temperatura prostorije gdje je frižider normalna,skoro pa kompresor radi 18/24h,a samim tim puno ledi unutrašnjost koja radi na principu samootapanja,mada,tu je vjerovatno problem sa dihtungom i prečestim otvaranjem.
    Sve u svemu kolko para tolko muzike.Možda su sad i poboljšali te mane,ali u to isto vrijeme su moji kupili komb. LG,skuplji nekir 40% od mog Beka i to je mnogo bolja priča.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  21. #795
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,708
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Postoji li kod nas dje po radnjama da se kupi neka cesma za zagrijavanje vode, poput one Delimano? Njih vise nema na stanju.

  22. #796
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by plovak View Post
    Pa trenutno je 20% popust u Beko, pa me zanima bas vrijedi li
    Masine za sudje su im predobre

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  24. #797
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by plovak View Post
    Kakva su misljenja oko beko frizidera, ako ima ko?
    Svu tehniku u stanu imam od Beka, prethodni kombinovani radio bez greske oko 7-8 godina, proslijedjen dalje, kod majke isto kombinovani preko 11-12 godina i dalje radi.
    Prije ~3 godine sam uzeo svu ugradnu tehniku kod njih i evo za sad sve ok(da kucnem). 5god garancije. Po meni najbolji odnos ulozeno/ dobijeno.
    Cak su mi masina za pranje i susenje vesa od njih i zadvoljan sam svime. Moja preporuka.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  25. #798
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Ima li ko iskustva sa LIEBHERR frižiderima?
    The more things change, the more they stay the same.

  26. #799
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Ima li iđe u PG da se uzmu antivibracione podloge za nogare veš mašine? Imam LG model 1400 obrtaja i dođe mi da je zafrjačim u Moraču jer se to nivelisat ne može.

  27. #800
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ima li iđe u PG da se uzmu antivibracione podloge za nogare veš mašine? Imam LG model 1400 obrtaja i dođe mi da je zafrjačim u Moraču jer se to nivelisat ne može.
    zadnjih dana mi je iskakala reklama na fb, sad je ne mogu naći sile nema. možda da probaš u eurogum

Page 32 of 129 FirstFirst ... 222829303132333435364282 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem frizider mali veliki nebitno samo NK
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 22-07-17, 10:31
  2. Info Djelovi za veliki i mali servis
    By Bumble Bee in forum Vozila i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 25-12-14, 18:23
  3. Replies: 59
    Last Post: 01-10-12, 23:25
  4. Mali/Veliki servis
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 28-09-10, 13:58
  5. Mali kucni aparati i rasveta
    By zlabra in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-08, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •