Pa ne znam sad sa kojim bih uporedio. Imao sam prije ovog OP 6 i naravno da jeste bolja na ovom ali ne toliko koliko sam očekivao.
Ajde ako budeš dolazio u PG javi se da popijemo pivo i usput pročačkaš telefon i vidiš da li ti odgovara.
Sent from my KB2003 using Tapatalk
Bookmarks