Page 365 of 543 FirstFirst ... 265315355361362363364365366367368369375415465 ... LastLast
Results 9,101 to 9,125 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #9101
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,151
    Thanks Thanks Given 
    5,716
    Thanks Thanks Received 
    7,443
    Thanked in
    2,976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    1) Kolega forumaš, koliko ja povatah nije iz prvih redova protesta nego radi neđe u MUP-u. (neka me ispravi ako griješim)

    2) Zolje i kalaše na orlovom kršu je naveo hipotetički...
    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Evo ih snimci sa Belvedera kako se puca uveliko.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Koktel je definitivno postojao i bio je bacen.O tajmingu se definitivno laze,jer zasigurno nije bio bacen u 6 ujutro vec kasnije.
    Sto mene def brine je podatak da je neko od cetinjskih pjanih ajvana pucao automatskim oruzjem u vis tokom slijecanja ili polijecanja helikoptera,za sto stv nemam komentar.
    Izvor je jedan od prijatelja sa protesta.
    https://www.facebook.com/10659821836...5591769801412/

    Evo đe rafali pucaju na Belvederu...



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #9102
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,952
    Thanks Thanks Given 
    226
    Thanks Thanks Received 
    900
    Thanked in
    525 Posts

    Default

    I neko kaze za ovo da su mirni protesti, sram bilo svakoga ko tako misli, ko zna sta se sve spremalo, ali rekacija drzave je za pohvalu, sram bilo svakoga ko je podrzavao ovakve proteste i napad na policiju i na drzavu, sramite se (ako znate sta je to)...

  3. #9103
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Objektiv?
    Ja prvi put čujem za ovo, ima li ovo da se kupi kod nas?

    Evo objektiv objavio putanju helikoptera:

    Budite relaksirani.

  4. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  5. #9104
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,151
    Thanks Thanks Given 
    5,716
    Thanks Thanks Received 
    7,443
    Thanked in
    2,976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Evo objektiv objavio putanju helikoptera:

    Srce iznad Cetinja....

    Aoooooo

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  7. #9105
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,929
    Thanks Thanks Given 
    855
    Thanks Thanks Received 
    849
    Thanked in
    547 Posts

    Default

    Sram ih bilo troše gorivo
    Lijepo sam ja rekao nosiće pojedini jakne sa 2 lica
    Love, peace and respect.

  8. #9106
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,151
    Thanks Thanks Given 
    5,716
    Thanks Thanks Received 
    7,443
    Thanked in
    2,976 Posts

    Default

    Zdravko, nakon sastanka sa Brđaninom i upravom policije na kom mu je predočeno stanje na barikadama, da ljudi na Belvederu imaju automatske puške i molotovljeve kokele gore na onim uzvišenjima



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. The Following 12 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  10. #9107
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    A ja bih ipak sačekao epilog istrage za par dana, jer se puno skakalo na izvedene zaključke.. Na kraju se ispostavi da je bilo više sreće no pameti i za jedne i druge..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  12. #9108
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,864
    Thanks Thanks Given 
    2,180
    Thanks Thanks Received 
    4,749
    Thanked in
    2,536 Posts

    Default

    E ne znam, niste mi jasni majke mi, kakva god procjena bila i ko god da je inicirao akciju (a to ćemo valjda saznati u narednim danima), da ti neka grupacija drži pod okupacijom dio teritorije ili grad, a da ti ne činiš ništ apo tom pitanju, pockam se onda u takvu državu, jer je tu i nema.
    Forever young, i want to be forever young

  13. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  14. #9109
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    E ne znam, niste mi jasni majke mi, kakva god procjena bila i ko god da je inicirao akciju (a to ćemo valjda saznati u narednim danima), da ti neka grupacija drži pod okupacijom dio teritorije ili grad, a da ti ne činiš ništ apo tom pitanju, pockam se onda u takvu državu, jer je tu i nema.
    Misliš na SPC?
    In vino veritas

  15. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  16. #9110
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,864
    Thanks Thanks Given 
    2,180
    Thanks Thanks Received 
    4,749
    Thanked in
    2,536 Posts

    Default

    Koju to teritoriju tačno SPC drži pod okupacijom, daj kad već krećeš budi doslijedan i objasni.
    I još mi ne odgovori, kako tačno misliš da oadne pomirenje, sa koktelima, dinamitom i automatskim puškama ili postoji drugi način?
    Forever young, i want to be forever young

  17. #9111
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Evo kako dešavanja u vezi sa ustoličenjem tumači Tea Gorjanc Prelević, jedan od najboljih poznavalaca oblasti ljudskih prava u Crnoj Gori:

    Sprečavanje vršenja verskog obreda je krivično delo

    Demonstranti na Cetinju nisu samo protestovali protiv verskog obreda ustoličenja mitropolita, što bi bilo potpuno legitimno, već su otišli i korak dalje, u zabranjenom pravcu, pa su barikadama na prilazima Cetinju onemogućavali da se taj obred uopšte sprovede.Neki od njih su i napadali policiju. Na taj način je mirno okupljanje preraslo u sprečavanje prava na slobodu veroispovesti i država je morala da se umeša, kaže za Danas Tea Gorjanc Prelević, izvršna direktorka nevladine organizacije Akcija za ljudska prava iz Podgorice.

    Komentarišući sukobe koji su izbili u toj susednoj državi, povodom ustoličenja mitropolita crnogorsko-primorskog – Joanikija, sagovornica Danasa napominje da je ometanje verskog obreda krivično delo u Crnoj Gori, kao i u Srbiji, bez obzira na to o kojoj se verskoj zajednici radi i koliko ima vernika. Isto bi bilo, dodaje ona, i u obrnutom slučaju, da neko, na primer, pokuša da spreči Crnogorsku pravoslavnu crkvu da ustoliči njenog mitropolita.

    Evropski sud za ljudska prava je uspostavio standard, kaže Tea Gorjanc Prelević, da pravo na protest protiv verske zajednice ne znači i pravo na ometanje verskog obreda.

    (...)

    Zajedničko svim skupovima u vezi ustoličenja, kaže izvršna direktorka nevladine organizacije Akcija za ljudska prava, bilo je to da su na svima kršene zdravstvene mere i da je to vlast tolerisala.

    – To je zastrašujuće, posebno jer je Crna Gora u svetskom vrhu po broju zaraženih i umrlih od korone. Takav pristup relativizuje prava na zdravlje i život i sveukupno vladavinu prava. Takođe, ponovo je bilo ometanja novinara prilikom izveštavanja, zato što se takvi slučajevi u kontinuitetu ne kažnjavaju adekvatno – naglašava Tea Gorjanc Prelević.

    https://www.danas.rs/politika/spreca...krivicno-delo/
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  18. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  19. #9112
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Koju to teritoriju tačno SPC drži pod okupacijom, daj kad već krećeš budi doslijedan i objasni.
    I još mi ne odgovori, kako tačno misliš da oadne pomirenje, sa koktelima, dinamitom i automatskim puškama ili postoji drugi način?
    Ne znam kako ti to nije jasno, mirenja sa šovinizmom, vjerskim fundamentalizmom, ekstremizmom, etnofiletizmom, svetosavljem, nacionalizmom i ideologijom krvi i tla (sada rebrendiranom kao "srpski svet"), koja je toliko života odvela u smrt i izbjeglištvo. Ta ideologija je neprijatelj mirnog suživota, emancipacije i društvenog progresa i ona mora biti poražena. Protiv te ideologije su ustali i digli glas građani na Cetinju. Ne za kokain, ne za Veljovića, ne za CPC, ne za Đukanovića. Makar velika većina njih.

    Pomirenje (izrazito glupa riječ, ali ajde) može da bude isključivo na savremenim osnovama inkluzivne, demokratske, građanske i sekularne države. Kao što su se Francuzi i Njemci nakon Drugog sv. rata pomirili na ovim vrijednostima i udarili temelje moderne EU. Nisu se sigurni mirili sa ideologijom nacista i neonacista.

    Zaista ne znam kako je moguće da ovo mora da se objašnjava.
    In vino veritas

  20. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  21. #9113
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Je li realno da se vi njima jos uvijek PRAVDATE.
    da ponovimo
    CETINJSKI INTELEKTUALCI SU BACILI MOLOTOVLJEV KOKTEL NA POLICIJU
    CETINJSKI INTELEKTUALCI SU PUCALI NA BELVEDERU
    CETINJSKI INTELEKTUALCI SU POCUPALI OGRADU NA TRGU.
    Tri godine se ovdje spocitavala srbadija barska i bacanje plasticne stolice....
    Tri godine se pricalo da je normalno da ih polome i jure od zabjela do zagorica jer su zaljuljali ogradu.
    I vi se i dalje PRAVDATE. Da ne pomisle ds ste sta? DF... SPC...
    pricalo se "jeste ovi intelektualci da su nasilni...."
    Evo jesu. Cetinjski intelektualci su bacili molotovljev koktel.... I vi se njima pravdate je li u 6 ili u 9....
    Srbadija barska gospoda za cetinjsku intelektualnu elitu.
    Bar su se najeli prije toga. Vi zaboraviste serovanje ogrebotine policajca od stolice godinu dana....
    Knjazevi od civasa kod desanta na obiluca poljanu... Je li ko i reksa doveo....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  23. #9114
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Ocigledno je da svako ima svoje vidjenje situacije.

    Evo i Civas, pardon Canak ima svoje vidjenje:



    https://rs.n1info.com/region/canak-o...ma-na-cetinju/

  24. #9115
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,440
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    870
    Thanked in
    579 Posts

    Default

    Ne znam dal' postoji slicnijeg naroda a vise mrznje od CG i SR...
    Iskreno se nadam da ovaj forum nije olicenje stvarnog stanja i vecine (cast izuzecima i ovdje).

    *ebalo vas Cetinje i ustolicenje. Bilo, proslo, srecom nije bilo krvoprolica (kao sto je moglo biti), ajmo naprijed. Da je srece izasli bi svi na ulicu zajendo da protestvujemo i protiv "proslih" i protiv "novih" jer su nam institucije i dalje zarobljene a sva je prilika da ce tako i ostati, al' ne, mi se i dalje prepucavamo ko je Srbin, ko Crnogorac, ko Hrvat i tako u krug...

  25. #9116
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,864
    Thanks Thanks Given 
    2,180
    Thanks Thanks Received 
    4,749
    Thanked in
    2,536 Posts

    Default

    Sve više i više isplivavaju prave namjere ovih "vjernika" što brane manastire da im ih neko ne otme.

    Pa kaže "2 puta se palio manastir, i treći će", one 2 juče što sam postavio psuju boga, Isusa sa najgorim psovkama, baš užaš za čut, para uši.
    I ovo su mi osvjedočene patriJote, koje bi da pale manastir i tron Svetog Petra Cetinjskog, najvećeg Crnogorca u istoriji, ja ne mogu da vjerujem o čemu ovi nepomenici razmišlaju i šta su u stanju da izgovore.
    Totalno je u pravu odje što je neko oričao, plan spržene zeje, ili ćemo mi vladati, ili je neće biti, užas.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...00023364362219

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post
    Ocigledno je da svako ima svoje vidjenje situacije.

    Evo i Civas, pardon Canak ima svoje vidjenje:



    https://rs.n1info.com/region/canak-o...ma-na-cetinju/

    Najjednostavnije rešenje je ovome zabraniti ne ulazak u državu, nego i prilaz granici, pa nek laje iz svog svinjca gore.
    Forever young, i want to be forever young

  26. #9117
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default


  27. #9118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zdravko, nakon sastanka sa Brđaninom i upravom policije na kom mu je predočeno stanje na barikadama, da ljudi na Belvederu imaju automatske puške i molotovljeve kokele gore na onim uzvišenjima



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Da ja znam alexa računa internet traffic, tako da jedino ako mobilna aplikacija Vijesti nije na server Vijesti nego na server Kurira onda se ne računa.
    Dakle aplikacija je vezana za www.vijesti.me i kao takva dobija internet trafik i IP adrese i računa se u ovu statistiku.
    Ovo što si naveo su browser podaci bez aplikacije.

  28. #9119
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Je li realno da se vi njima jos uvijek PRAVDATE.
    da ponovimo
    CETINJSKI INTELEKTUALCI SU BACILI MOLOTOVLJEV KOKTEL NA POLICIJU
    CETINJSKI INTELEKTUALCI SU PUCALI NA BELVEDERU
    CETINJSKI INTELEKTUALCI SU POCUPALI OGRADU NA TRGU.
    Tri godine se ovdje spocitavala srbadija barska i bacanje plasticne stolice....
    Tri godine se pricalo da je normalno da ih polome i jure od zabjela do zagorica jer su zaljuljali ogradu.
    I vi se i dalje PRAVDATE. Da ne pomisle ds ste sta? DF... SPC...
    pricalo se "jeste ovi intelektualci da su nasilni...."
    Evo jesu. Cetinjski intelektualci su bacili molotovljev koktel.... I vi se njima pravdate je li u 6 ili u 9....
    Srbadija barska gospoda za cetinjsku intelektualnu elitu.
    Bar su se najeli prije toga. Vi zaboraviste serovanje ogrebotine policajca od stolice godinu dana....
    Knjazevi od civasa kod desanta na obiluca poljanu... Je li ko i reksa doveo....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Evo komentara neutralnog promatraca iz inozemstva:
    - Ono sto se desilo na CT jeste bio nemirni prosvjed
    - Poilicija je rastjerala prosvjednike na dosta radikalni nacin, ali medijska kampanija s objavljivanjem laznih vijesti o bacanju MK-ova tri sata prije sto su bili bacani jeste bio fuckup
    - Sigurnosne sluzbe trebaju utvrditi je li stvarno bilo pucanja na policiju ili na zrakomlat sa svetosavskom ekipom pa privesti odgovorne
    ALI
    Zasto nitko od branitelja danasnjeg rezima ne zeli priznati sasvim ociglednu (a i vec stotinu puta ponovljenu) cinjenicu DA SE UNAPRIJED ZNALO DA SE TAKO NESTO MOZE DESITI? Da je Brdjanin unprijed objasnio da je tako nesto NEMINOVNOST, ako budemo uzeli u obzir sve sto se desilo u CG u poslijednje vrijeme?
    Meni se cini da i jedna i druga strana su prizeljkivale sukob, ali vlast je odlucila nalijepiti sebi naljepnicu "batinasi" i to u situaciji kad se batinjanje moglo lako izbjeci. Ili to im je bio cilj od pocetka ...

  29. The Following User Says Thank You to A+A For This Useful Post:


  30. #9120
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,864
    Thanks Thanks Given 
    2,180
    Thanks Thanks Received 
    4,749
    Thanked in
    2,536 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne znam kako ti to nije jasno, mirenja sa šovinizmom, vjerskim fundamentalizmom, ekstremizmom, etnofiletizmom, svetosavljem, nacionalizmom i ideologijom krvi i tla (sada rebrendiranom kao "srpski svet"), koja je toliko života odvela u smrt i izbjeglištvo. Ta ideologija je neprijatelj mirnog suživota, emancipacije i društvenog progresa i ona mora biti poražena. Protiv te ideologije su ustali i digli glas građani na Cetinju. Ne za kokain, ne za Veljovića, ne za CPC, ne za Đukanovića. Makar velika većina njih.

    Pomirenje (izrazito glupa riječ, ali ajde) može da bude isključivo na savremenim osnovama inkluzivne, demokratske, građanske i sekularne države. Kao što su se Francuzi i Njemci nakon Drugog sv. rata pomirili na ovim vrijednostima i udarili temelje moderne EU. Nisu se sigurni mirili sa ideologijom nacista i neonacista.

    Zaista ne znam kako je moguće da ovo mora da se objašnjava.
    Iti si rekao da je SPC nešto okupirala, sa dmi pominješ ideologiju, ideologija ne može okupirati teritoriju, ljudi mogu, to se upravo dogodilo prije 3 dana na CT.
    Forever young, i want to be forever young

  31. #9121
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    478
    Thanked in
    304 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ovo što si naveo su browser podaci bez aplikacije.
    Koja je uopšte poenta odgovarati na nebulozne konstrukcije u vezi date ankete?
    Meni ona govori samo da se ljudi iz Srbije više informišu o dešavanjima u CG preko Vijesti, nego preko CDM-a.

    A ako bi uzeli u obzir apsolutnu razliku u broju stanovnika i korisnika interneta izmedju Srbie i CG, te tenzije i dramatiku u CG poslednjih mjesec dana u vezi ustoličenja episkopa SPC na Cetinju...ja bih rekao da i nije neko preveliko interesovanje gradjana Srbije za informisanje preko Vijesti, a pogotovo preko CDM-a.

    Biće da više vjeruju Kuriru i Informeru.

  32. #9122
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,234
    Thanks Thanks Given 
    1,281
    Thanks Thanks Received 
    4,346
    Thanked in
    2,038 Posts

    Default

    Špijunski triler iz zagrebačkog Sheratona

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2302329
    The more things change, the more they stay the same.

  33. #9123
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,156
    Thanks Thanks Given 
    3,979
    Thanks Thanks Received 
    3,210
    Thanked in
    1,629 Posts

    Default

    Evo ga jedan od one bagre dilera droge . Uživajte, svako na svoj način

    https://www.cdm.me/kolumne/belvederska-noc/

  34. #9124
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,867
    Thanks Thanks Given 
    1,516
    Thanks Thanks Received 
    5,012
    Thanked in
    2,349 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Evo komentara neutralnog promatraca iz inozemstva:
    - Ono sto se desilo na CT jeste bio nemirni prosvjed
    - Poilicija je rastjerala prosvjednike na dosta radikalni nacin, ali medijska kampanija s objavljivanjem laznih vijesti o bacanju MK-ova tri sata prije sto su bili bacani jeste bio fuckup
    - Sigurnosne sluzbe trebaju utvrditi je li stvarno bilo pucanja na policiju ili na zrakomlat sa svetosavskom ekipom pa privesti odgovorne
    ALI
    Zasto nitko od branitelja danasnjeg rezima ne zeli priznati sasvim ociglednu (a i vec stotinu puta ponovljenu) cinjenicu DA SE UNAPRIJED ZNALO DA SE TAKO NESTO MOZE DESITI? Da je Brdjanin unprijed objasnio da je tako nesto NEMINOVNOST, ako budemo uzeli u obzir sve sto se desilo u CG u poslijednje vrijeme?
    Meni se cini da i jedna i druga strana su prizeljkivale sukob, ali vlast je odlucila nalijepiti sebi naljepnicu "batinasi" i to u situaciji kad se batinjanje moglo lako izbjeci. Ili to im je bio cilj od pocetka ...
    Idemo redom, pretpostavka je da u CG ima preko 200.000 kom. naoružanja (pištolji i puške, oko 5.500 policija, oko 8.000 vojska, oko 105.000 registrovanog sa dozvolom i oko 100.000 neprijavljenog). Jedan dio tog naoružanja je bio među narodom na Cetinju i u Podgorici. Ono što je planirano su sukobi te dvije skupine i dokazivanje nemanja kontrole nad situacijom. Da se ustoličenje nije desilo na CT ovi iz Podgorice bi krenuli u sukobe (i na još par mjesta bi izbila ,,narodna pobuna"), da se nije angažovao helikopter opet bi bilo krvi. Uvod u sve bi bili sukobi na Cetinju kakvi su prošle godine gledani u Budvi, zato i subotu ono testiranje (probiji kordona, kamenice, flaše) za koje su mislili da znači da je policija previše popustljiva (pored toliko policije uspiješ napraviti zid od guma, oboriš stub i rasporediš stijene na putu). U toj atmosferi je trebalo djelovati a ne ugroziti ljudske živote. Ukratko.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  35. #9125
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Evo komentara neutralnog promatraca iz inozemstva:
    - Ono sto se desilo na CT jeste bio nemirni prosvjed
    - Poilicija je rastjerala prosvjednike na dosta radikalni nacin, ali medijska kampanija s objavljivanjem laznih vijesti o bacanju MK-ova tri sata prije sto su bili bacani jeste bio fuckup
    - Sigurnosne sluzbe trebaju utvrditi je li stvarno bilo pucanja na policiju ili na zrakomlat sa svetosavskom ekipom pa privesti odgovorne
    ALI
    Zasto nitko od branitelja danasnjeg rezima ne zeli priznati sasvim ociglednu (a i vec stotinu puta ponovljenu) cinjenicu DA SE UNAPRIJED ZNALO DA SE TAKO NESTO MOZE DESITI? Da je Brdjanin unprijed objasnio da je tako nesto NEMINOVNOST, ako budemo uzeli u obzir sve sto se desilo u CG u poslijednje vrijeme?
    Meni se cini da i jedna i druga strana su prizeljkivale sukob, ali vlast je odlucila nalijepiti sebi naljepnicu "batinasi" i to u situaciji kad se batinjanje moglo lako izbjeci. Ili to im je bio cilj od pocetka ...
    Cek samo...
    To prica od jutros koju gura DPS i Ljubomir "hoce bombom da me ubiju" iz Zagreba i Kascelan iz fotelje predsjednika opstine CT, Rasko "bacili smo dovoljno suzavca" konjevic...
    https://m.cdm.me/politika/suzavac-od...g-koktela-u-9/
    DFC Kantera mozda....
    Bacio se Molotovljev koktel na policiju.... Od podjele DPS na dvije strane nismo gledali da se bacaju kokteli na policiju.
    Da zovnemo Srbadiju barsku da razapnu sator i obrnu prase..... Bar ne zapalise nista... Najedose se i izburlikase... Malo pendrecenja i kuci....
    Ovo ostalo sa pumpe viska goriva, nije se potrosilo u voznjama, pa da ne propadne...
    Malo da pripucamonu vazduh, jbga.... Nismo dzabe naoruzani dosli, nego nas zajebase helihopterom....
    A i ta prica znalo se..... Pa i onolika policija bi 2016....znalo se da moze da bude problema.... Sto ih ne pustise u skupstinu.... Nije se nesto ni njima svidjalo...
    Slusaj pricu... Ali...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 365 of 543 FirstFirst ... 265315355361362363364365366367368369375415465 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •