Page 363 of 543 FirstFirst ... 263313353359360361362363364365366367373413463 ... LastLast
Results 9,051 to 9,075 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #9051
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Ništa vam ovo nije trebalo, samo još dublje propadaju

    Evo i digitalni forenzički centar potvrdio da su ovo dezinformacije i spinovanje Vlade.

    Izvolite:

    Love, peace and respect.

  2. #9052
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post


    Kakav fake Krivog i Dritana
    Obrukaše se propisno
    A sta je fake? Lik sa koktelom koji pokazuje televiziji, i imamo snimak dje je bacen na policiju? Obrukali su se jedino sto ga nisu uvatili i izgazili na licu mjesta

    Sent from my phone

  3. #9053
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Uključi malo mozak i istraži o čemu se radi, neke stvari stvarno ne mogu na gotovo da serviram, a u stvari i jesam. Čitajte...

    Klikni da vidiš komplet i uporedi vrijeme
    Love, peace and respect.

  4. #9054
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Aha, znači suština je kad je koktel bačen, ne i to što je jedan od 'mirnih demonstranata' bačio eksplozivno sredstvo na policiju, ovo bi se moglo lagano podvesti pod pokušaj masovnog ubistva, i to organa reda.
    Forever young, i want to be forever young

  5. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  6. #9055
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Vuk Maraš je stari DPS-ovac.


  7. #9056
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Ovdje stvarno čovjek ima dilemu da li da vjeruje sopstvenim očima ili pripejd DPS analitičarima.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  8. #9057
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Svakako treba dobro kaznit ovoga kretena, istamburat ekipu i okupat je suzavcem sasvim je ispravno. I policija je ok reagovala.

    Nego to ne mijenja činjenicu da je Krivokapić lagao da je suzavac ispaljen posle koktela.
    Da, i Dritan je lagao.

    Demonstranti se qrče, dobiju po prknu u svakoj evropskoj demokratiji i to je OK.
    Samo kad premijer i vicepremijer LAŽU onda su ZAOBILIZAČI ISTINE. I ne pomaže im vađenje posle. Zna se šti su rekli.

    Rezime, demonstranti su huligani koji treba da dobiju po prknu, kad je gužva još poneko ko ne treba popije batina, a Zdravko i Dritan su lažovi.

  9. #9058
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Kakva bolesna grupa ljudi…

    Jeste provalili ste zaveru… bije 6:15 nego 9:15

    A to sto je bacen molotovljev koktel to realno koga briga…

    Bolesna zemlja, bolesni ljudi…

  10. #9059
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ovdje stvarno čovjek ima dilemu da li da vjeruje sopstvenim očima ili pripejd DPS analitičarima.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Ovaj ti je pripejd ex MANS, sad MAJE koji se fino kačio sa DPS.
    Možda postpejd.
    Kad mi nešto ne odgovara vičem DPS...

  11. #9060
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Rezime, demonstranti su huligani koji treba da dobiju po prknu, kad je gužva još poneko ko ne treba popije batina, a Zdravko i Dritan su lažovi.
    Tačno. Nego, agitpropovi ne daju na svoje tako da ti se ovo ne važi...
    Love, peace and respect.

  12. #9061
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Kakva bolesna grupa ljudi…

    Jeste provalili ste zaveru… bije 6:15 nego 9:15

    A to sto je bacen molotovljev koktel to realno koga briga…

    Bolesna zemlja, bolesni ljudi…
    Srećom po tebe pa si u Srbiji. Ostani tamo, đe ćeš sa bolesnicima.

  13. #9062
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Svakako treba dobro kaznit ovoga kretena, istamburat ekipu i okupat je suzavcem sasvim je ispravno. I policija je ok reagovala.

    Nego to ne mijenja činjenicu da je Krivokapić lagao da je suzavac ispaljen posle koktela.
    Da, i Dritan je lagao.

    Demonstranti se qrče, dobiju po prknu u svakoj evropskoj demokratiji i to je OK.
    Samo kad premijer i vicepremijer LAŽU onda su ZAOBILIZAČI ISTINE. I ne pomaže im vađenje posle. Zna se šti su rekli.

    Rezime, demonstranti su huligani koji treba da dobiju po prknu, kad je gužva još poneko ko ne treba popije batina, a Zdravko i Dritan su lažovi.
    Da… svi su lagali pa sta?

  14. #9063
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Evo nije bio samo snajper u opticaju.

    Vrijebale su bombe i zolje:




    BIA TO THE RESCUE!
    Last edited by ASC; 06-09-21 at 21:59.

  15. The Following 4 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  16. #9064
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Da… svi su lagali pa sta?
    Ništa, samo su lažovi. Kao što su ovi kreteni huligani koje treba istamburat.
    Al eto, maličice je bez veze kad lažu prvi i drugi čovjek vlade. Mada, to je samo tradicija na našim prostorima. Naravno, bila i ostala nekažnjena. Nisu ni prvi ni poslednji. Jedino je prvi put da oboje slažu oko iste stvari istog dana. Eto, kao mala zanimljivost. Jeste li već čuli da... u Politikinom zabavniku npr.

  17. #9065
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ništa, samo su lažovi. Kao što su ovi kreteni huligani koje treba istamburat.
    Al eto, maličice je bez veze kad lažu prvi i drugi čovjek vlade. Mada, to je samo tradicija na našim prostorima. Naravno, bila i ostala nekažnjena. Nisu ni prvi ni poslednji. Jedino je prvi put da oboje slažu oko iste stvari istog dana. Eto, kao mala zanimljivost. Jeste li već čuli da... u Politikinom zabavniku npr.

    Dobro i sta smo sad saznali… da politicari lazu… to sko znali i pre toga… kao i ona trudnica sto je umrla i sl… nikoga ne opravdavam sto laze, ali ovde se zamenjuju teze, nije bitno sto je bacen koktel, najbitnije je kad je bacen na inace “mirnim” demonstracijama…

  18. #9066
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Edit: kad ste tako brizni, zamislite sta bi bilo da je u budvi prosle godine baceno sto je na cetinju…

    Gde bi se to zavrsilo..

    A da.. kako ti rece… nije bitno sto biju njihove samo da ne biju nase…

  19. #9067
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Dobro i sta smo sad saznali… da politicari lazu… to sko znali i pre toga… kao i ona trudnica sto je umrla i sl… nikoga ne opravdavam sto laze, ali ovde se zamenjuju teze, nije bitno sto je bacen koktel, najbitnije je kad je bacen na inace “mirnim” demonstracijama…
    Ko je rekao da su mirne? Nisu i policija je čak bila uzdržana za ovakva ludila što su bila.
    Ostaje ipak da je suzavac počeo da se ispaljuje prije MK. E sad da li je uz suzavac eskaliralo nasilje koje se otelo kontroli ulazimo u ŠBBKBB.
    Političari lažu, ovdje u dublu o istoj stvari isti dan, nije baš često. Pa eto da konstatujemo.

  20. #9068
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Видело се да носи коктел, види се да је бачен.

  21. #9069
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Edit: kad ste tako brizni, zamislite sta bi bilo da je u budvi prosle godine baceno sto je na cetinju…

    Gde bi se to zavrsilo..

    A da.. kako ti rece… nije bitno sto biju njihove samo da ne biju nase…
    U Budvu su sa pravom tamburali, na Cetinje su sa pravom tamburali, 2015 su sa pravom tamburali. Nemam ti ja tu problem. Kad kreneš da se zajebavaš naša policija je čak i više tolerantna nego policije zapadnih zemalja.
    U razvijenim zemljama mnogo ranije počne tamburanje.

  22. #9070
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Видело се да носи коктел, види се да је бачен.
    Ja sam mislio da je u pitanju video-montaža, ali mneonly veli da je ubačeni element, uglavnom dobro je nisu oni krivi to je suština.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #9071
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Molotovljev koktel, novinari se maltretiraju, ona psuje Isusa Hrista-sve divni ljudi i borci za demokratiju.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  24. #9072
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Evo nije bio samo snajper u opticaju.

    Vrijebale su bombe i zolje:




    BIA TO THE RESCUE!
    Samo da nam još javiš šta kažu Kurir i Informer pošto bez ovakvih informacija ne možemo preživjet.
    Forever young, i want to be forever young

  25. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  26. #9073
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ovo su novine koje se čitaju kod nas. ovo su novine kojim SNS truje ljude da je Crna Gora loša država a da Crnogorci mrze Srbe

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  27. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  28. #9074
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Objektiv?
    Ja prvi put čujem za ovo, ima li ovo da se kupi kod nas?
    Forever young, i want to be forever young

  29. #9075
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Kako su krenuli sa naslovima ispašće i da su vanzemaljci htjeli da ga ubiju, srećom BIA je to spriječila.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

Page 363 of 543 FirstFirst ... 263313353359360361362363364365366367373413463 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 21 users browsing this thread. (0 members and 21 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •