Page 681 of 1249 FirstFirst ... 1815816316716776786796806816826836846856917317811181 ... LastLast
Results 17,001 to 17,025 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17001
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,930
    Thanked in
    1,454 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ima veze zato sto je pasivni subjekat u ovom slucaju SPC a ne drzava Crna Gora. Protest je usmjeren protiv crkve. Ima ovdje i elemenata drugih krivicnih djela protiv drzavnih organa, ali ne i protiv ustavnog uredjenja.
    I naravno, protiv javnog reda i mira.

    Dajte edit, makar na pet minuta.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  2. #17002
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Može li premijer da naredi nečije hapšenje? Nebitno ko je sad u pitanju ...

    Pitam sjutra ako mu se zamjerim nešto.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  3. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  4. #17003
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Ako je ovo istina, definišite kako oćete, državni udar, teroristički napad, ovo je za tešku robiju.
    Toliko o njihovim mirnim protestima i kako se ovo moglo bez suzavaca riješiti.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #17004
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ako je ovo istina, definišite kako oćete, državni udar, teroristički napad, ovo je za tešku robiju.
    Toliko o njihovim mirnim protestima i kako se ovo moglo bez suzavaca riješiti.
    how to screenshot on windows
    Forever young, i want to be forever young

  6. #17005
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,692
    Thanks Thanks Given 
    1,232
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Najviše zamjeram ovoj vladi što su poštovali preporuke venecijanske komisije.

  7. #17006
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,013
    Thanks Thanks Given 
    4,283
    Thanks Thanks Received 
    8,278
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Rece li neko da narod protestvuje?

    Narod danas kulira doma, kupa se na more, a ovi sto protestvuju su klasicni ekstremisti i najvece ljudsko smece. Zelim im svakome po pendrek u glavu i da se nagutaju suzavca. Pa neka vide Milo&Veljovic i ekipa oce li im se isplatit sledeci put da ovako dizu tenzije.

    Ovo je danas pokusaj drzavnog udara... Da nam je Goli otok danas... Mali bi bio.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  8. #17007
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Pipun je odlezao u Spuz jer je navodno odgurnuo policajca pa sad da vidimo ove sto nasrcu pred kamerama na pandure kako ce proci.
    Ovakvih demonstracija je bilo na desetine u zadnjih 20 godina ali mi je krajnje interesantno da citam kako ove danasnje dozivljavaju oni koji za sve prethodne nisu vidjeli nikakav problem u postupanju policije a nikakve razlike nema samo sto su demonstranti drugi.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  9. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  10. #17008
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,387
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Rece li neko da narod protestvuje?

    Narod danas kulira doma, kupa se na more, a ovi sto protestvuju su klasicni ekstremisti i najvece ljudsko smece. Zelim im svakome po pendrek u glavu i da se nagutaju suzavca. Pa neka vide Milo&Veljovic i ekipa oce li im se isplatit sledeci put da ovako dizu tenzije.

    Ovo je danas pokusaj drzavnog udara... Da nam je Goli otok danas... Mali bi bio.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Oce li mi objasniti neko kako se to GUTA SUZAVAC.
    Posto je pominjani kako su Majlove zrtve gutale suzavac, sad zelja da Majlovi fanivi gutaju suzavac.
    Mislim suzavac je gas.
    Ili bi bilo glupo jos ranije opisivati zertve koje udisu suzavac. Gutanje je tako dramaticno

    Drzavni udar 2.0.

    Dajte ne sprdajte se. Pobili se malo sa policijom. Ostvaren cilj.

    Joanikije vec postao mitropolit helikopterski o to je to.

    Svi srecni, sem par nervoznija odje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  11. #17009
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,013
    Thanks Thanks Given 
    4,283
    Thanks Thanks Received 
    8,278
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Oce li mi objasniti neko kako se to GUTA SUZAVAC.
    Posto je pominjani kako su Majlove zrtve gutale suzavac, sad zelja da Majlovi fanivi gutaju suzavac.
    Mislim suzavac je gas.
    Ili bi bilo glupo jos ranije opisivati zertve koje udisu suzavac. Gutanje je tako dramaticno

    Drzavni udar 2.0.

    Dajte ne sprdajte se. Pobili se malo sa policijom. Ostvaren cilj.

    Joanikije vec postao mitropolit helikopterski o to je to.

    Svi srecni, sem par nervoznija odje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ustolio se sa srecom.

    Danas je veliki dan za CG, uprkos nemilim scenama.

    Mafiji je pokazano da je proslo njihovo vrijeme, i da ih ceka ZIKS, a ne gradska kafana.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  12. #17010
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pipun je odlezao u Spuz jer je navodno odgurnuo policajca...
    Navodno? Svaka istina vam je ovakva.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  14. #17011
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Navodno? Svaka istina vam je ovakva.
    Navodno jer ima snimak dje policajac gura njega dok on mirno stoji, navodno je sad suzavac bacan i navodno su koristili gumene metke
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #17012
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Oce li mi objasniti neko kako se to GUTA SUZAVAC.
    Posto je pominjani kako su Majlove zrtve gutale suzavac, sad zelja da Majlovi fanivi gutaju suzavac.
    Mislim suzavac je gas.
    Ili bi bilo glupo jos ranije opisivati zertve koje udisu suzavac. Gutanje je tako dramaticno

    Drzavni udar 2.0.

    Dajte ne sprdajte se. Pobili se malo sa policijom. Ostvaren cilj.

    Joanikije vec postao mitropolit helikopterski o to je to.

    Svi srecni, sem par nervoznija odje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Apobili se malo?
    Šta ćemo sa izjavomiz UP da je picano na policiju iz vatrenog oružja?
    Forever young, i want to be forever young

  16. #17013
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Veljovic treba da odgovara i za ratne zlocine, nije se bukovica zaboravila, ali ne samo on, vecni filip i milo i svi koji su tada bitisali na sve strane.
    Neko uporedjuje Milana i Veljovica, Mioan jeste avetinja ali nije ratni zlocinac.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  18. #17014
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Apobili se malo?
    Šta ćemo sa izjavomiz UP da je picano na policiju iz vatrenog oružja?
    Da je dokazu za pocetak ne bi bilo lose.

  19. #17015
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,911
    Thanks Thanks Given 
    2,894
    Thanks Thanks Received 
    3,500
    Thanked in
    1,569 Posts

    Default

    A kokain?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  20. #17016
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,076
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Da je dokazu za pocetak ne bi bilo lose.
    Nisi ovako govorio o policiji do prije godinu dana. Nego što bi rekao Herkules,svaka vam je istina ovakva.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  21. #17017
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    žao mi je zbog Sekulovića i Brđanina. rijetko normalni ljudi, koji su možda mogli promijeniti stvari ođe. i ukazivali su na ovo sve, ali niko ih slušao nije

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  22. #17018
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,884
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    374 Posts

    Default

    Povod je bio vise nego dobar, organizator je bio problem.
    Svi koji slave ovakvu pobjedu i 'vjerski' obred ne vide dovoljno daleko.

    Pojaviće se novi Slavko....a ostaće sjećanje kako su Vučićevi popovi dolazili u manastir.
    Strašno je što se podjele produbljuju.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  23. The Following 3 Users Say Thank You to high For This Useful Post:


  24. #17019
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,013
    Thanks Thanks Given 
    4,283
    Thanks Thanks Received 
    8,278
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    žao mi je zbog Sekulovića i Brđanina. rijetko normalni ljudi, koji su možda mogli promijeniti stvari ođe. i ukazivali su na ovo sve, ali niko ih slušao nije

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Sekulic i Brdjanin, ako je tacno da su bili protiv, je sasvim ok da iskazu misljenje.

    Ali na kraju dana drzava ima premijera i vice premijera koji gledaju siru sliku, a ne samo svoj resor.
    Tako da ne moze ministar da se pita za krovna pitanja u drzavu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  25. #17020
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Apobili se malo?
    Šta ćemo sa izjavomiz UP da je picano na policiju iz vatrenog oružja?
    Sta cemo sa izjavom vlade da je bačen molotovljev koktel na policiju????
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #17021
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Sacekajmo par dana i vidjecemo sta je tacno a sta ne, zavrsilo se ustolocenje, ajmo sad o drugim glupostima da drvimo, popis mozda?


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  28. #17022
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Sekulic i Brdjanin, ako je tacno da su bili protiv, je sasvim ok da iskazu misljenje.

    Ali na kraju dana drzava ima premijera i vice premijera koji gledaju siru sliku, a ne samo svoj resor.
    Tako da ne moze ministar da se pita za krovna pitanja u drzavu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    ko je stručnjak za bezbjednost? direktor UP i ministar ili njih dvojica? šta to zna Abazović o bezbjednosti? tip je reka sve okej će bit.

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  29. #17023
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Tacnije samo dio ceremonije ustolicenja je obavljen na Cetinju jer nije bilo dovoljno svestenstva. Pocetak I kraj je u Podgorici I sad treba da vrate Joanikija helikopterom do hrama da bi se zavrsilo. Ustolicenje jos traje.

  30. #17024
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Sta cemo sa izjavom vlade da je bačen molotovljev koktel na policiju????
    Šta ćemo sa trudnom ženom na proteste?
    Forever young, i want to be forever young

  31. #17025
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,013
    Thanks Thanks Given 
    4,283
    Thanks Thanks Received 
    8,278
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ko je stručnjak za bezbjednost? direktor UP i ministar ili njih dvojica? šta to zna Abazović o bezbjednosti? tip je reka sve okej će bit.

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa i jeste ok. Rascerali su mafiju. Nisu upadali po kuća i tukli normalan narod. Sto oces? Da pobjegnemo pred mafijom?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Page 681 of 1249 FirstFirst ... 1815816316716776786796806816826836846856917317811181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •