Page 680 of 1249 FirstFirst ... 1805806306706766776786796806816826836846907307801180 ... LastLast
Results 16,976 to 17,000 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #16976
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sto se na forum pricalonkad je bacan suzavac u Pg?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #16977
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nemoj da mi stavljaš riječi u usta... I mani me se te priče o mijenjanju mišljenja...

    Mirni protest je jedno, napadi na policiju i barikade su drugo...

    Policija je čak i previše puštila u toku dana juče, jer barikadiranje svih prilaza Ct nije ničije pravo...

    Sent using Tapatalk
    pa evo ti pričaš da treba mlatit narod. gumenim mecima na narod to je okej? isto kao prethodnici. prepisan sistem DPSa sad koriste. ali tebi su sad policajci naši, nisu više džukele kako si ih zvao

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  3. #16978
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,914
    Thanks Thanks Given 
    2,895
    Thanks Thanks Received 
    3,501
    Thanked in
    1,570 Posts

    Default

    Bas jel idje bilo udaranja demonstranata? Ja nijesam vidio

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  4. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  5. #16979
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nemoj da mi stavljaš riječi u usta... I mani me se te priče o mijenjanju mišljenja...

    Mirni protest je jedno, napadi na policiju i barikade su drugo...

    Policija je čak i previše puštila u toku dana juče, jer barikadiranje svih prilaza Ct nije ničije pravo...

    Sent using Tapatalk
    Jel ti bio miran protest ono ispred skupstine kad je bacan suzavac kad si osudjivao onu kolicinu suzavca bacen na narod?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #16980
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ni na ne pricam o ovome sad, vec kako je bilo na startu. Ovakve se situacije rjesavaju u tom trenutku, kada bacis suzavac prvi put, nema tu vise hapsenja i taktika....
    Nego sipaj suzavac i pendreci narod, a narod ce da te normalno gadja cim stigne....
    Nemoj da objasnjavam opet, majka mu stara, takticke procjene nesposobnog kadra na startu....
    Ovo je sto ja pricam, gleda li u uvoj drzavi iko dalje od 5 minuta, sta su moguce posljedice... Za policiju sam nedje pomislio, evo ukapirase da policija nije tuca u kafani, nego i vi imate obaveze i prava kao svi ostali, ali neeeee....
    Neko me mrko pogledao, ajmo suzavac...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    A pendrečenne je odje bilo dje tačno?
    Izgleda ti se javljaju flešbekovi rešavanja protesta prošle vlasti...
    Forever young, i want to be forever young

  7. #16981
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa evo ti pričaš da treba mlatit narod. gumenim mecima na narod to je okej? isto kao prethodnici. prepisan sistem DPSa sad koriste. ali tebi su sad policajci naši, nisu više džukele kako si ih zvao

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ili prestani da lažeš ili mi se ne obraćaj...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  8. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  9. #16982
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Bas jel idje bilo udaranja demonstranata? Ja nijesam vidio

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Pun je net slika ljudi sa povredama jer su ih navodno gadjali gumenim mecima.

  10. #16983
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Bas jel idje bilo udaranja demonstranata? Ja nijesam vidio

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Nisu ih tukli samo gumenim mecima ali se to ne broji???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #16984
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,750
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,933
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    E sad da vidimo da li će Veljović odgovarati za pokušaj pravog državnog udara...
    On treba da odgovara. Ali kako da odgovara za drzavni udar kad protestuje protiv crkve koja je odvojena od vlasti?
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  12. The Following 4 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  13. #16985
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,914
    Thanks Thanks Given 
    2,895
    Thanks Thanks Received 
    3,501
    Thanked in
    1,570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pun je net slika ljudi sa povredama jer su ih navodno gadjali gumenim mecima.
    Cekaj, jel navodno ili ima snimak da se vidi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  14. #16986
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jel ti bio miran protest ono ispred skupstine kad je bacan suzavac kad si osudjivao onu kolicinu suzavca bacen na narod?
    O čemu pričaš...?

    Ti koji se prvi žališ da ti se stavljaju riječi koje nijesi rekao u usta...?

    Ne znam kako vas nije sramota...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  15. #16987
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    On treba da odgovara. Ali kako da odgovara za drzavni udar kad protestuje protiv crkve koja je odvojena od vlasti?
    Kakve veze ima crkva sa blokiranjem pristupa gradu, organizovanjem i snabdijevanjem paradržavnih formacija sastavljenim od kriminalaca i mafijaša...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  16. #16988
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Cekaj, jel navodno ili ima snimak da se vidi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Pa ja vidm hrpu snimaka ljudi sa povredama za koje oni tvrde da su nastale od gumenih metaka. Tesko da su se samopovredjivali a ja govorim samo ono sta znam I sta sam vidio. Jesu li ili nisu, vjerovatnije je da jesu.

  17. #16989
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,123
    Thanks Thanks Given 
    578
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kakve veze ima crkva sa blokiranjem pristupa gradu, organizovanjem i snabdijevanjem paradržavnih formacija sastavljenim od kriminalaca i mafijaša...?

    Sent using Tapatalk
    Govoriš o SPC?

    Nekako si je fino opisao, koncizno.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    In vino veritas

  18. #16990
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,647
    Thanks Thanks Given 
    678
    Thanks Thanks Received 
    694
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa ja vidm hrpu snimaka ljudi sa povredama za koje oni tvrde da su nastale od gumenih metaka. Tesko da su se samopovredjivali a ja govorim samo ono sta znam I sta sam vidio. Jesu li ili nisu, vjerovatnije je da jesu.
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...gumenih-metaka
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  19. #16991
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Govoriš o SPC?

    Nekako si je fino opisao, koncizno.

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Tako je, i o SPC i o Veljoviću...

    Spakovati u zatvor svakog s obije strane ko je odgovoran za naoružane ljude u manastiru, i naoružane ljude van manastira...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  20. #16992
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,693
    Thanks Thanks Given 
    1,233
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Veljović je nešto najbliže Hitleru što se pojavilo u Evropi. Da je sreće da ga nekako doživotno ustoliče iza rešetaka.

  21. #16993
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    eno se vide ljudi ispred manastira, fizička lica. sveštenstvo nisu a ni policija. kako oni mogu biti tamo?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  22. #16994
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Malo smjeha na ovoliku safru :-D


    Forever young, i want to be forever young

  23. The Following 8 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  24. #16995
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    O čemu pričaš...?

    Ti koji se prvi žališ da ti se stavljaju riječi koje nijesi rekao u usta...?

    Ne znam kako vas nije sramota...

    Sent using Tapatalk
    Ne znam kako mozete podrzavati ovakvo ustolicenje i ovu kolicinu suzavac i gumenih metaka, razlika izmedju ovog i onog sto je radio dps je????
    Ja uporno pricam nista se nije promjenilo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #16996
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    856
    Thanks Thanks Given 
    109
    Thanks Thanks Received 
    415
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    eno se vide ljudi ispred manastira, fizička lica. sveštenstvo nisu a ni policija. kako oni mogu biti tamo?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Predsjednici crkvenih odbora citaj opština u CG eto to su


    Poslato je nadam se

  26. #16997
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,799
    Thanks Thanks Given 
    26,111
    Thanks Thanks Received 
    8,391
    Thanked in
    4,128 Posts

    Default

    Evo kažu na RTCG da je pucano iz vatrenog oružja na policiju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  27. #16998
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by licmius View Post
    Predsjednici crkvenih odbora citaj opština u CG eto to su


    Poslato je nadam se
    nikako. eno slika po IG iz manastira, jedan predsjednik crkvenog odbora nije. predsjednik odbora momak od 20 godina? nisu mogla doći sveštena lica iz pravoslavnih crkava širom Evrope, ali zato mogu momci iz PG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  28. #16999
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,750
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,933
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kakve veze ima crkva sa blokiranjem pristupa gradu, organizovanjem i snabdijevanjem paradržavnih formacija sastavljenim od kriminalaca i mafijaša...?
    Ima veze zato sto je pasivni subjekat u ovom slucaju SPC a ne drzava Crna Gora. Protest je usmjeren protiv crkve. Ima ovdje i elemenata drugih krivicnih djela protiv drzavnih organa, ali ne i protiv ustavnog uredjenja.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  29. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  30. #17000
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,389
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ipak Država pokazala da je jača od par stotina kriminalaca...

    Nije dobro što je zbog tih par stotina, najgore prošlo nekoliko hiljada građana, ali da su ih isti poćerali prije toga, ne bi bilo frke...

    E sad da vidimo da li će Veljović odgovarati za pokušaj pravog državnog udara...

    Sent using Tapatalk
    Drzavni udar… kako poznato zvuci…




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

Page 680 of 1249 FirstFirst ... 1805806306706766776786796806816826836846907307801180 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •