Citam i zakljucak mi je ovakav:
To da li ti i koliko radis i obezbjedjujes i volis ženu je potpuno nebitno ako nju to ne ispunjava emotivno i ako nije srecna sa tobom ( a eto i ti sa njom posljedično). To što nisi varao, što si posvećen porodici opet je za poštovanje od strane nje ali ne uslovno i za ljubav... Meni to više liči na njen osjećaj nezadovoljstva a djeca i to što si ti takav (ako jesi kako opisuješ) joj ne daju "cvrstih" razloga da ode. Ako je voliš ( a iz čitanja napisanog ni ti to ne bi mogao 100% potvrditi) pričaj sa njom i olakšaj joj odluku. Najgore je znati da neko nije srećan i osuditi ga na život sa vama i praviti se da je ok.
Kad se čovjek emotivno ugasi sa nekim tu nema popravke pogotovo što nemate konkretan razlog za to.





Reply With Quote
Bookmarks