Mogu na jednoj ruci prebojati ljude kojima se vidi ta neka ljubav poslije +10 godina braka. Gledam brakove poznanika i prijatelja koji još nisu dogurali do 10 godina, a koji imaju djecu, pa i onih koji jesu prešli, pa šta znam uglavnom im se brak svodi na raspored vremena i obaveza kako radnih tako i kućnih i oko djece. Neki se posvadjaju praktično oko gluposti ili razglabaju do besvjesti. Neki zapadnu u kolotečinu, svaki dan im je isti.
Ako ima razumijevanja i nema neke dreke tu se može dosta raditi.
Nemam neka velika očekivanja za duži bračni staž.






Reply With Quote
Bookmarks