Originally Posted by kaemSe Da li ko od vas ima preklapajucu wireless keyboard? Valja li to ista i ima li se dje kod nas uzet Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk K380 ili K400 j jedna i druga stare 4 godine ali rade kao lude... Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
-> Forma za naručivanje online stvari <- Bugi Vugi tapši Raduj se!
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks