Zavrsih. Super organizovano. 10 min. Rekose mi da ocekujem glavobolju i temperaturu. Pitah za one malo rijedje simptome koji su. Bol u grudima, podlivi ako se jave odma da se javim doktoru tako rekose mi
Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna
Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta
Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje
Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti
Ne znam. Lomim se oko odluke
Zavrsih. Super organizovano. 10 min. Rekose mi da ocekujem glavobolju i temperaturu. Pitah za one malo rijedje simptome koji su. Bol u grudima, podlivi ako se jave odma da se javim doktoru tako rekose mi
γνῶθι σαὐτόν
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks