View Poll Results: Da li ćete dobrovoljno primiti vakcinu protiv koronavirusa?

Voters
198. You may not vote on this poll
  • Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna

    55 27.78%
  • Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta

    62 31.31%
  • Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje

    50 25.25%
  • Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti

    20 10.10%
  • Ne znam. Lomim se oko odluke

    11 5.56%
Page 35 of 175 FirstFirst ... 253132333435363738394585135 ... LastLast
Results 851 to 875 of 4368

Thread: [COVID] Vakcine i tok pandemije [opšta diskusija]

  1. #851
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Bugi, nikakve ti to veze nema. Objasnjavali su imunolozi x puta...15 ili 1500 to je samo brojka i receno je da je najveca glupost vadit i pratit broj anti-tijela. Vecina se nalazi u kostima koja onda proizvode anti-tijela a to se ne moze naci u nalazima krvi.

    Generalno, opusti se i uzivaj.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #852
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    233 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Đe je u Nk bolnici ulaz za vakcinaciju...?
    Desno skretanje kod cistog dijela trenutne bolnice. Dje je pneumoftiziologija, regularno. Ovdje...
    Last edited by skostic; 03-04-21 at 12:04.

  3. The Following User Says Thank You to skostic For This Useful Post:


  4. #853
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Bugi, nikakve ti to veze nema. Objasnjavali su imunolozi x puta...15 ili 1500 to je samo brojka i receno je da je najveca glupost vadit i pratit broj anti-tijela. Vecina se nalazi u kostima koja onda proizvode anti-tijela a to se ne moze naci u nalazima krvi.

    Generalno, opusti se i uzivaj.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    pa sto se konstantnog pracenja tice ta prica stoji medjutim antitijela su pokazatelj da je tijelo steklo imunitet koji ce vjerovatno imati i kad antitijela nestanu zbog memorijskih celija, neko ko nakon prelezane korone ili vakcinisanja nema antitijela vrlo vjerovatno nije stekao imunitet i mora opet na pelcovanje
    She is only here to annoy herself!

  5. #854
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Dom vojske je iza parka Kralju Nikoli?
    Onamo što se radi zadnjih 20 godina nešto?

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #855
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ja danas povedoh striceve i primili AZ... Pratimo sta ce biti...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #856
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Dom vojske je iza parka Kralju Nikoli?
    Onamo što se radi zadnjih 20 godina nešto?

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Sad si me zbunio... Kakav park Kralja Nikole?
    Dom JNA pored Ribnice, pored trga inteligencije, na raskrsnici na magistrali dijagonalno od zgrade šargarepe....

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. #857
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Dom vojske je iza parka Kralju Nikoli?
    Onamo što se radi zadnjih 20 godina nešto?

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Jeste, sada Muzički centar. Na 20 metara od Buffalo roštilja.
    Last edited by ćepanica; 03-04-21 at 13:46. Reason: n

  9. #858
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Park *****a=&gt;park kralja nikole. Predjes preko tabackog mosta do doma JNA=&gt;muzickog centra.
    Inace da, jeste, zgrada iza parka kralja nikole. Cim prodjes stambene zgrade
    @kimmi navikavaj se na nove nazive
    Last edited by Hell Raiser; 03-04-21 at 13:45.

  10. #859
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Park *****a=&gt;park kralja nikole. Predjes preko tabackog mosta do doma JNA=&gt;muzickog centra.
    Inace da, jeste, zgrada iza parka kralja nikole. Cim prodjes stambene zgrade
    @kimmi navikavaj se na nove nazive
    Ja sam mislio da se se onaj ograđeni dio što je rađen od donacija Azera zove nekako drugačije, a da je park Kralja Nikole onamo đe mu je spomenik, preko puta skupštine.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. #860
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Ladno ne zovu ljude koji su se prijavili i cekaju poziv a ovamo se vec upada kako ko oce


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  12. #861
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ladno ne zovu ljude koji su se prijavili i cekaju poziv a ovamo se vec upada kako ko oce


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa i ja sam o tome razmisljao, ako se vec krenulo sa all random pristupom, vala mogli su sms poslati genericki, da se dodje ko hoce...
    Ja sam se prijavio u samom startu ali cu u ponedjeljak poci da me taguju...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  13. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  14. #862
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    samo da pozdravim osobu koja je zaključila da je neko ko ima 30 godina i zdrav preči no osoba od 60 koja je pri tome hronični bolesnik. kakva banana država, svaka nam je rabota ovakva
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  15. #863
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Meni se majka sa 64 upravo vakcinisala, niko joj nikakav problem pravio nije.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #864
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Digitalno drustvo..





    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-o-vakcinaciji


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  17. The Following User Says Thank You to djordje1990 For This Useful Post:


  18. #865
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,917
    Thanks Thanks Given 
    18,993
    Thanks Thanks Received 
    8,855
    Thanked in
    4,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Park *****a=&gt;park kralja nikole. Predjes preko tabackog mosta do doma JNA=&gt;muzickog centra.
    Inace da, jeste, zgrada iza parka kralja nikole. Cim prodjes stambene zgrade
    @kimmi navikavaj se na nove nazive
    Ako ćemo najpreciznije,vakcinacija je na četvrte.Ko se igra na Ribnicu -znaće.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  20. #866
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    233 Posts

    Default

    Ja sam pisao dopis DZ u Niksicu. Objasnio sve sta i kako, odgovorili mi isti dan na mail.

    Da sam cekao poziv, obzirom da imam 32 godine, zvali bi me nedje u Maju da me vakcinisu.

  21. #867
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Digitalno drustvo..





    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-o-vakcinaciji


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    E zamisli samo kad krenes ovo da trazis jer ti treba za put a onda nastane setanje. A nisi unesen, podji ovamo, ufati vezu da te upisu tamo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  22. #868
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,730
    Thanks Thanks Given 
    9,152
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Ja primih AZ danas. Kazu revakcina za cetiri nedelje. Medjutim stranci predlazu za 12. Kome vjerovat

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  23. #869
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Kako mjaucu ljudi odje ovo je nerealno. Svako ko oce da primi moze da ode i stane u red. Bio prijavljen ili ne. Imao 70 ili 18 godina. Dakle niko nije odlučio da zabrani ljudima od 70 godina da se vakcinisu nego oni cekaju. Ja sam tatu juce cerao da ode ali on ce veli da ceka. Njegov izbor.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  24. #870
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ne mjauče niko, no ako si napravio program vakcinacije drži se toga. majku sam odavno prijavio, još je niko zvao nije. u ponedeljak će obaviti to. nisam ja kriv što su stručnjaci viđeli kako sezone nema pa ajde da vakcinišemo sve i možda prodamo priču Evropi kako smo odlična destinacija za posjetiti
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  25. #871
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Eto super jos bolje povedi je sad da ne ceka. Dje ces ljepse od toga da mozes odmah da odes da ne čekaš poziv.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  26. The Following 5 Users Say Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  27. #872
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,977
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Odok da se ubodem
    γνῶθι σαὐτόν


  28. The Following 2 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  29. #873
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Znači potpuno se odustaje od prijavljivanja, prioritnetnih grupa i obavještavanja nego ajte svi čoporativno na vakcinaciju, mislim nemam ništa protiv ali mogli su bar pojasniti da ljudi koji su prijavljeni ili ljudi koji su prioriteti ne čekaju uzalud
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  30. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:

    acs

  31. #874
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,730
    Thanks Thanks Given 
    9,152
    Thanks Thanks Received 
    6,612
    Thanked in
    2,589 Posts

    Default

    Zovni 1717 zakazi i onda ne cekas. Dva saltera su za one sto su zakazali a dva za ove sto cekaju. Ja sam cekao sat ipo. Ko jw dosao sa porukom od zdravstva ulazio je odmah tj ako je zakazao u 12 usao je u 12

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  32. #875
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,977
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Zavrsih. Super organizovano. 10 min. Rekose mi da ocekujem glavobolju i temperaturu. Pitah za one malo rijedje simptome koji su. Bol u grudima, podlivi ako se jave odma da se javim doktoru tako rekose mi
    γνῶθι σαὐτόν


  33. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


Page 35 of 175 FirstFirst ... 253132333435363738394585135 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Satovi, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Muški kutak
    Replies: 3469
    Last Post: 20-06-26, 20:58
  2. Kosovo i Metohija, opšta diskusija
    By Brajan992 in forum Politika generalno
    Replies: 1960
    Last Post: 20-05-26, 11:23
  3. vakcine
    By Rooney10 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 2
    Last Post: 30-03-13, 02:23
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •