Zar nisu rekli samo stariji od 65 godina mogu da dođu bez zakazivanja? I daju li vakcine vikendom? I šta se desilo sa pričom o prioritetnim grupama?
Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna
Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta
Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje
Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti
Ne znam. Lomim se oko odluke
Zar nisu rekli samo stariji od 65 godina mogu da dođu bez zakazivanja? I daju li vakcine vikendom? I šta se desilo sa pričom o prioritetnim grupama?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks