Quote Originally Posted by nickname View Post
Ne znam zasto nijesu.
Jesi li je prijavila preko sajta onog ili si zvala 1717.
Ja znam makar petoro preko 80 koji su vakcinisani jos prije 7-8 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja covjeka 84 god prijavih na pocetku i na jedno i na drugo , i evo me jutros zvase da pitaju jel pokretan , i da mi kazu da ce me eventualno zvati za termin kad da dodje .