Page 165 of 212 FirstFirst ... 65115155161162163164165166167168169175 ... LastLast
Results 4,101 to 4,125 of 5291

Thread: [HARDWARE] Pitajte...

  1. #4101
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Čisto za raju informacija,

    Čovjek je platio 0.03€ fees za 12 miliona eura transakciju BCH.

    https://whybitcoincash.com/
    Last edited by Saruman; 23-02-21 at 12:27.

  2. #4102
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,362
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    363
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Imaju li dje u PG da se kupe filteri protiv prasine za PC kuciste, ili eventualno slicna mreza da se naprave custom filteri ?
    Last edited by techlinkit; 23-02-21 at 22:16.

  3. #4103
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Kao i svaka berza kad raste , kad je medijski propraceno sve tad se akcije prodavaju bitcoini i sl....
    Kad je mir onda se kupuje.. cim je onaj magarac od Iona ulozio pare bjezi od bitcoina tj kupovine

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  5. #4104
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    541
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Pozdrav svima. Ne znam da li je pitannje vec postavljano ali u ovo ludilo od korone i kopanja....
    Da li je moguce u Crnoj Gori nabaviti grafiku sa nekog od sajtova, bilo da je to direktno AMD/NVDIA ili neki od AIB a da salju za crnu goru? Znam za nase radnje naravno, znam i za nase prodavce sa foruma ali rekoh ako je idje izvodljivo da pojacam sebi sansu da se dokopam neke

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  6. #4105
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2,052
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    1,020
    Thanked in
    467 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cezzey View Post
    Pozdrav svima. Ne znam da li je pitannje vec postavljano ali u ovo ludilo od korone i kopanja....
    Da li je moguce u Crnoj Gori nabaviti grafiku sa nekog od sajtova, bilo da je to direktno AMD/NVDIA ili neki od AIB a da salju za crnu goru? Znam za nase radnje naravno, znam i za nase prodavce sa foruma ali rekoh ako je idje izvodljivo da pojacam sebi sansu da se dokopam neke

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Ja sam naručivao neke komponente svojevremeno sa computeruniverse.net

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  7. #4106
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos Darmanovic View Post
    Ja sam naručivao neke komponente svojevremeno sa computeruniverse.net

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

    Ovaj sajt je sve osim jeftin, sto je ovo kukala...

  8. #4107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ovo je kriminal, po njima izgleda i sa 1050 Ti može da se rudari samo tako...

  9. #4108
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2,052
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    1,020
    Thanked in
    467 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Ovaj sajt je sve osim jeftin, sto je ovo kukala...
    Ima tri četiri godine da sam naručivao tada je bilo sa shippingom sve povoljnije nego ovdje.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  10. #4109
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Što očekujete?
    U čitavom svijetu je nestašica boljih grafika zbog majninga.
    Nemoguće je po "realnim" cijenama nabaviti grafike.

  11. #4110
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nema druge opcije neko cekat da se stabilizujee..

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  12. #4111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Što očekujete?
    U čitavom svijetu je nestašica boljih grafika zbog majninga.
    Nemoguće je po "realnim" cijenama nabaviti grafike.
    Sa 1050Ti možeš iskopat da ne rečem što, stoga je ova cijena haos.

    https://www.computeruniverse.net/en/...-graphics-card

  13. #4112
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    541
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Svega sam ja svjestan, i cijena i nestasica....nego me interesuje, eto kao da je sve okej a da zelim da nabavim nesto sa strane, ko sve prodaje i salje za cg?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  14. #4113
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cezzey View Post
    Svega sam ja svjestan, i cijena i nestasica....nego me interesuje, eto kao da je sve okej a da zelim da nabavim nesto sa strane, ko sve prodaje i salje za cg?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Niko normalan, ne mozes ocekivati normalne cijene nidje u svijet zato sto je kod njih jos gore nego kod nas. Najbolja ti je varijanta da pricekas a ako ti se bas ne ceka uzmi nesto sto nije za rudarenje( sve ispod 4gb vrama)

  15. #4114
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    radi neko u cg dobro reparaciju bateriija za laptop?pozeljno nk ali ako nema u nk onda bilo dje,pa bih mu ih poslao...

  16. #4115
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Dje kupiti bateriju za laptop kod nas?

  17. #4116
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    zavisi tacno koja ti treba ali najvjerovatnije je neces naci.ebay ti je trenutno najbolja opcija ali obrati dobro paznju koliko celija ima...

  18. #4117
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Dje kupiti bateriju za laptop kod nas?
    Vidi kod kolege Milosa ili u Kernel.

  19. #4118
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Kernel nema

  20. #4119
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Veoma teško, zabranjena je dostava baterija regularnom poštom.
    A DHL i Fedex se ne nikom ne plaćaju


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #4120
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Dje kupiti bateriju za laptop kod nas?
    Model laptopa?

  22. #4121
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Model laptopa?
    Laptop je HP ProBook 430 G3 13", L6D81AV, Oznaka baterije je Hp RO04

    Skroz zaboravih Sašu da pitam, a kod njega sam uzeo laptop

    Može i polovna, samo da može makar 2h izdržati.

  23. #4122
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,017
    Thanks Thanks Given 
    378
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cezzey View Post
    Svega sam ja svjestan, i cijena i nestasica....nego me interesuje, eto kao da je sve okej a da zelim da nabavim nesto sa strane, ko sve prodaje i salje za cg?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Jedino da vidis na aukcije na ebay pa onda neki shipping forwarder da ti posalje ovamo. Tipa shipito ili planet express ako je iz usa ili mailbox de ako je iz Njemacke. Ili eventualno da kupis novu na nekim sajtovima tipa mindfactory, ali tu ide recimo 2060 za 500e. E sad, uracunaj tu i carinu, i male su sanse da ce ispasti povoljno.

  24. #4123
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    541
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by flyeagle View Post
    Jedino da vidis na aukcije na ebay pa onda neki shipping forwarder da ti posalje ovamo. Tipa shipito ili planet express ako je iz usa ili mailbox de ako je iz Njemacke. Ili eventualno da kupis novu na nekim sajtovima tipa mindfactory, ali tu ide recimo 2060 za 500e. E sad, uracunaj tu i carinu, i male su sanse da ce ispasti povoljno.
    Shipito i planet express su ok? Jel imao ko iskustva da njima?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  25. #4124
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,017
    Thanks Thanks Given 
    378
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Ja sa oba, sve ok.

  26. #4125
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    535
    Thanks Thanks Received 
    619
    Thanked in
    353 Posts

    Default Chromecast 3

    Koristi li neko Chromecast 3? Kakva su iskustva?

    Recimo, da li je moguće stream-ovati film sa telefona i reprodukovati ga na TV-u bez "sjeckanja" i zastoja?

Page 165 of 212 FirstFirst ... 65115155161162163164165166167168169175 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 63112
    Last Post: 22-06-26, 11:54
  2. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  3. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  4. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •