Široka ti je tema, priijatelju. BTW, čestitke za pobjedu, bila je lijepa fotografija.
Mogao si napr. Crno-bijela portret, ili crno-bijela pejzaž....malo da je ukonkretiš, znaaaš?
Hahahhaaha jesssss znam ali eto sto rece neko jos prije, dosta nas omasi temu, ovako se sve moze uzeti u obzir, pejzaž, portret, i ostalo sto nam zapadne za oko.
Bice dobro i hvala na cestitkama, bilo ih je jos dobrih za proslu temu.
Bookmarks