Page 25 of 52 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 601 to 625 of 1280

Thread: m:tel [opšta tema]

  1. #601
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Obavještenje o izmjeni uslova utvrđenih pretplatničkim ugovorom

    Poštovani,
    Obavještavamo Vas da će se od 15.03.2021. godine izmijeniti ugovoreni uslovi korišćenja usluga paketa, za koji ste zaključili ugovor sa MTEL-om i to:

    - Naknada za ponovno uključenje zbog neblagovremenog plaćanja računa, naplaćivaće se u iznosu od 2,49 eur, umjesto iznosa od 1,49 eur. S obzirom na to da su navedene izmjene moguće nepovoljnije od uslova utvrđenih pretplatničkim ugovorom, možete da, do dana početka primjene navedenih izmjena:

    - raskinete ugovor sa MTEL-om bez plaćanja naknade i primjene otkaznog roka (osim u slučaju kupljenog uređaja i posebnih obaveza po tom osnovu) i o tome u pisanoj formi obavijestite MTEL u nekoj od poslovnica ili slanjem putem pošte na adresu MTEL-a, Bulevar Sv.Petra Cetinjskog br. 143, Podgorica.

    - sa MTEL-om zaključite ugovor za korišćenje nekog drugog paketa iz ponude i u tom slučaju potrebno je da posjetite neku od poslovnica MTEL-a.

    U slučaju da nijeste u mogućnosti da to uradite (lice sa invaliditetom), pozovite Kontakt centar na broj 1600 i zatražite da ugovor zaključite na mjestu prebivališta.

    U slučaju da ne postupite na jedan od navedenih načina, smatraćemo da ste saglasni da nastavite korišćenje paketa sa izmijenjenim uslovima.

    Sve ostale odredbe iz Ugovora, Ponude i Opštih uslova ostaju nepromijenjene. Sve navedene cijene su sa PDV-om.

    Dodatne informacije možete naći na sajtu www.mtel.me, posjetiti neku od poslovnica MTEL-a ili pozvati Kontakt centar MTEL-a na broj 1600.

    MTEL




    nemam mtel, ali vidjeh u prilogu sa racunom i ovo pa da znate
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #602
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    717
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    je li ovo pala mtel mreza?
    Spavao sam i sad kad sam se probudio nemam dometa

  3. #603
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Takođe...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  4. #604
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    789
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Pala... Evo vec sat najmanje.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  5. #605
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,511
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Da. Generalni je problem. Kablovska radi. GSM ne
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  6. #606
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,407
    Thanks Thanks Given 
    63
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Niti koga mogu pozvati ni nista. Kakvi mrtvaci

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  7. #607
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    evo se podize

  8. #608
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  9. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  10. #609
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    NK
    Posts
    288
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Meni opet ne radi 4g internet...Evo već pola sata

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Dažādi kā diena un nakts

  11. #610
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Bar
    Posts
    768
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Dešava mi se već treći put, napunim račun na svoj pripejd broj i svaki put mi jednostavno nestanu te pare, karticu uopšte ne koristim ni mobilne podatke, niti zovem koga jer imam drugi postpaid broj.

    Naravno, zovem na 1600 i operaterka mi kaže da su u pitanju neke push up poruke sa nekih sajtova, nije znala ni ona tačno da objasni. Naplaćivane su po 0.70c od poruke. I tako vazda mi pojede račun. Zna li neko o kakvim porukama je riječ, kako to da spriječim, može li biti to sms-ovi od Idee, KlikTv i slične firme koje šalju nekakve newslattere ili ponude...?

  12. #611
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Neko ti se registrovao. Meni su djeca bila nedje to upalila pa mi je racun stigao 70e. Trazi im fino da ti to oni ugase

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  13. #612
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    82
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    72 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cola2 View Post
    Dešava mi se već treći put, napunim račun na svoj pripejd broj i svaki put mi jednostavno nestanu te pare, karticu uopšte ne koristim ni mobilne podatke, niti zovem koga jer imam drugi postpaid broj.

    Naravno, zovem na 1600 i operaterka mi kaže da su u pitanju neke push up poruke sa nekih sajtova, nije znala ni ona tačno da objasni. Naplaćivane su po 0.70c od poruke. I tako vazda mi pojede račun. Zna li neko o kakvim porukama je riječ, kako to da spriječim, može li biti to sms-ovi od Idee, KlikTv i slične firme koje šalju nekakve newslattere ili ponude...?
    pregledaj sms poruke, naćićeš vjerovatno da si registrovan za neki servis. samo se na taj isti broj odjavi i to je to (valjda ).

    Sent from my S52 using Tapatalk

  14. #613
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,527
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Sinoc posaljem mail mtelu da mi se omooguci u okviru aplikacije "moj mtel" da mijenjam limit potrosnje, obzirom da opcija postoji, ali kad pokusam da promjenim kaze "greska na serveru"
    jutros me zovu, kazu ta opcija ne postoji... ja kazem da postoji, i onda zena 'ladno kaze da to ne moze jer je to 'osjetljiva opcija', da moze jedino u poslovnici (u koju od guzve ne moze da se udje po dva sata)...
    I neko ove go*nare treba da shvati ozbiljno? Kakva sprdnja od firme...

  15. #614
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Je li ovo na Mtelu najjeftiniji postpaid paket 15.9e?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  16. #615
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Mtel opet poskupljuje mbox pakete, istejao mi je ugovor ima god dana, 24.99, nude duplu brzinu (100m), otkljucane sve kanale god dana, 25,99... Paket je 2017 kad sam uzeo je bio 18,99, samo bucaju cijenu, a ne znam koji bi mi q 100glupavih kanala, brzina neta i sl. Uglavnom, nw moram da potpisem ugovor, ovako mogu da nastavim po starim uslovima i na dalje.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  17. #616
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Mtel opet poskupljuje mbox pakete, istejao mi je ugovor ima god dana, 24.99, nude duplu brzinu (100m), otkljucane sve kanale god dana, 25,99... Paket je 2017 kad sam uzeo je bio 18,99, samo bucaju cijenu, a ne znam koji bi mi q 100glupavih kanala, brzina neta i sl. Uglavnom, nw moram da potpisem ugovor, ovako mogu da nastavim po starim uslovima i na dalje.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Meni uskoro istice ugovor ali koliko vidim na onom njihovom haoticnom sajtu najmanji paket im je 15.9e sto zaista ne mislim da placam. Ne znam situaciju sa drugim mrezama...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  18. #617
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Pa nastavi da koristiš dosadašnji paket...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  19. #618
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,433
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Koliko bi trebao račun da mi se umanji s obzirom da sam dva puta po 3 dana ostao bio bez interneta? Prihvatili su prigovor ali umanjenje je minorno oko 2e.

  20. #619
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,511
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Imas u ugovoru detaljno sla tj koliko sati ili procenata je obavezna dostupnost servisa na mjesecnom nivou. Mislim da je 95%. E sad naoravi formulu: (br dana X 24h) dobijes ukupan br sati na mjesečnom nivou. Od tog iznosa odbijes 95% i ako ti se downtime servisa uklapa u tih 5% nemas pravo na naknadnu. Sve preko 5% imas.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  21. #620
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,433
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Meni su odgovorili i imam pravo na naknadu ali je sporna visina naknade sto sam napisao gore u postu.

  22. #621
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pa nastavi da koristiš dosadašnji paket...

    Sent using Tapatalk
    Mogu da nastavim sadasnji paket ali razmisljam o kupovini telefona. Ali ne mogu da vjerujem da su paketi toliko skupi, makar taj najnizi paket...Mada mozda i nijesam dobro vidio jer im je sajt nikakav...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  23. #622
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Dobro si vidio, u Telenor je je čini mi se 12€, a u Telekom 13€ najniži... A telefoni su im bezobrazno skupi, ako ćeš na rate, skoro te isto ispane u prodavnicu da kupiš...

    Ja razmišljam da pređem na paket od 0€, a da se plaća sve što se potroši...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  24. #623
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    I u Telenoru ti minuti prema drugim mrezama koje ne potrosis prenose za sledeci mjesec,sto moze da bude jako korisno

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  25. #624
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    U mtel ti je najeftiniji 12.90 paket. 200 minuta ka 67 i 69, neograničeno u 68 mrezi i 50 gb interneta

    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  26. #625
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Koji je to paket?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

Page 25 of 52 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 437
    Last Post: 21-06-26, 16:29
  2. T-Mobile [opšta tema]
    By YUGO-SLAVIJA in forum Operatori
    Replies: 4614
    Last Post: 13-04-26, 19:50
  3. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 587
    Last Post: 10-06-25, 17:18
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •