A kritikuju Milačića što je ženu uveo u Vladu.
.Šalim se,ne zamjerite
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Ja danas napravih neku glupu fotku i zaboravih da je pošaljem, a možda i bolje što nisam
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
imas jos 6 minut vremena pa ako imas fotku postavljaj![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
zakasnih...
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
vala u 00:00 si mogao postaviti ne bismo se ciganisali za minut![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Bi mu ga rabota....I nije neka slika, al ajd, moga sam malo guzve napravit![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
i ti i @ssaajjkkoo...
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
evo da vidimo prije kraja glasanja kako stoje stvari:
-Low-key 22 thanks-a
-Antares 17
-Ben Dover 14
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Zvončica ima emotivnu fotku, mogli ste je pogurati malo.
Sent from my Huawei P30
The more things change, the more they stay the same.
iiiiiiiiiiiiiiiiiii Zvoncica polako kreže ka vrhu!!!! Trenutno zauzima sigurnu treću poziciju i krupnim koracima kreće ka Antares-u da preuzme njegovo mjesto! Da li će do ponoći uspjeti da dostigne i prestigne daleko odmaklog Low-key-a zavisiće isključivo od glasova iz Luksemburga koji nažalost večers neće stići jer su krila nebeskom sokolu koji je dovodio putnike iz zapadne Evrope potkresana!![]()
Ovo je bilo posebno nadahnuće, izvinite što dadoh emocijama "na izvol'te" ali me nadvladaše, jer sam trenutno u čekanju korone koja je zakucala na moja vrata, ne znam jesam li joj otvorila- znaću sjutra
(p.s. kinula sam dva puta noćas, zaspala popodne sat vremena i muka mi je posle jogurta bilo...to su mi "simptomi" da znate da ne mislite da sam se testirala ili imala neki drugi simptom, nego su iskustv forumaša svakakva pa ja čitam i tražim se u svima)
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Pobjednik ovog kola je Low-key sa 23 poena, Antares je na 22 došao i zamalo da imamo dva pobjednika![]()
Čestitamo Low-key biraj temu za narednu nedelju![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Cestitam Low-key! Ajsad izaberi i ti neku dzigibau temu![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Đe ste sad da napanete, đe je tema đe je tema...
Čestitke Low key-u, super fotka. Zasluzeno je bila mrtva trka izmedju tvoje i Antaresove...
Cekamo temu da se bacimo u kreativni buzz...
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Hvala svima! Tema za ovu sedmicu neka bude:
U vrijeme praznika
Bozic, Nova Godina, sve sto cini ovo doba godine posebnim. Praznici u vasem mjestu, u vasem domu, porodici, na trpezi...
E vala, ako vam je i ova komplikovana...![]()
Navi čas da si autorizovao temu.Nemo posle,žena mi je predložila...ovo ono....
Vazda li su nam žene kriveeee
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Tema PRAZNICI a ona podrazumijeva Bozic, Novu Godinu, Praznicnu trpezu itd itd.
Svidja mi se tema. Kreativnija od prosle![]()
Ima li teme? Ili sam ćor?
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Sajkoooo kao da smo se dogovorili, sad treba obrisati jednu temu
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks