Moj Djole spava.
Last edited by Milos; 21-12-06 at 10:08.
Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.
Jao Djole jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ko medo swadaakkk![]()
Mackica je prelijepa:twist:
Samo jednim prstom pozvah te,ti si dotrcao kao pas,zamisli sta bih sve sa deset znala..haha
Da se i mi pridruzimo
Pozdrav svim vlasnicima i njihovim ljubimcima. Ja sam Tobi, stafordski bulterijer, star sam godinu dana. I tako...
![]()
![]()
![]()
And... Tobi's Blog
Last edited by danuskica; 07-01-07 at 16:27. Reason: zaboravili smo pozdrav :)
S obzirom da prvi put uchestvujem na izlozhbi, ja sam bila vishe nego dobra djevojka.Svi su se iznenadili. Slushala sam mog druga sve i on je bio zadovoljan.
Bila sam dobra i zasluzhila sam nagradu u vidu chokolade. Njamiiiiiiiii
Malo poziram. Bash dobro izgledam, zar ne?
![]()
Opet ja poziram. Pa moram se pofalit`! Bila sam najljepsha.
![]()
Ovaj me neshto njushka, ne znam shto mu je?
Konachno zavrshih, pa sam srecna shto idem kuci. Ipak je to previshe zamorno za mene.![]()
![]()
Dje je ona mala? Chekam je vec dugo! Ocu kuciiiii
Poison, ja sam mislio da si ti zensko![]()
Originally Posted by Nk-001
ahahaha ovo je bio vrhunac
ovo je moj kucko, inace jede groždje http://design.users.cg.yu/teri.jpg
Ma daj, grožđe, imao sam kerušu koja je jela palačinke sa džemom.
Vidim li ja ovo erdela? Predivni su mi
Inache, moja kuchkica tako najvishe voli baklavu (kad ugrabi da je mi ne vidimo)![]()
Evo ga moj na avataru, sjecate se kad je bio malii hehehehhee![]()
I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...
- Love built on beauty, soon as beauty, dies.
I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...
- Love built on beauty, soon as beauty, dies.
Koja je ovo rasa? Preslatko je kuce. Samo mogu misliti kako se linja...
Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.
kitty,jel ovo igrachka?Shajim se ,bash ti zavidim,ko med je
![]()
jeste erdel, obozajem ga, a i prava je maza, mada zna da bude i opasan hehe
hehe cus kupus, pa dobro prvo kupus da bi moga da savije poslije meso u njega , ali moj pas voli voce a povrce ne voli
joj kitty sto ti slatka/sladak pufnica mala, svoga bi ga izgnjavila sad
Hehehehe hvala,hvala![]()
To je sibirski samojed![]()
I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...
- Love built on beauty, soon as beauty, dies.
Evo jos malo Donovana![]()
Nikollaki, tvoj mi pas lichi na jednog Dona chiji vlasnici zhive u zgradi Mashe. Je li to taj pas?
Fenomenalan Je!!!!!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks