Lancer je prije skoro 20 godina imao 2.0 sa 400 KS i 4x4 sa drift modom.
Lancer je prije skoro 20 godina imao 2.0 sa 400 KS i 4x4 sa drift modom.
Prema tome, šta da ti kažem?
Pricamo o lanceru tada konstruisanom vise za rally nego za daily car. Da ne bude da pljuvam ja Lancera to mi je dan danas dream car. I to lancer EVO 9. Ali ja uporedih ovo danas sa ovim mercedesom. I smatram da je auto bruka. Ali mnogo para iskreno. Za te pare uzimas GTR i ostane ti da ga malo modifikujes.
Sent from my p30pro using Tapatalk
Mercedes E klasa 220 D Automatic
Nikad lepšu instrument tablu nisam video (između ostalog)
Bizbi komentarise sa zadnjeg sjedista
Ovako si ti vozio malo prije.
Prema tome, šta da ti kažem?
Eh eve je poljicia
Tero me ovaj jedan iza teo da nas bije
Ima dvoja vrata viška, ostalo je top
Zadnji stopovi su krimimal. Ostalo je kako treba.
Prema tome, šta da ti kažem?
Ove led linije unutra sa mijenjanjem boja su san vrela ribničkih
I to, pogotovo ova derpe-purple.
Prema tome, šta da ti kažem?
Enterijer/komandna tabla je vašarište, osim volana.
I meni je ovaj enterijer teški "bljak". Ne sumnjam da će se svidjeti ljubiteljima farme i parova.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks