Uh, sto bi to bilo dobrooo...
Uh, sto bi to bilo dobrooo...
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
Za sad, da kazem "zelje naroda", samo Dritan ispunjava. Dok ostali lutaju izmedju obaveza i loseg PRa, Dritan lagano zavrsava ono sto narod "zeli".
A to je brza smjena u narodu prepoznatih kao najkompromitovanijih. I oni to nece sjutra vec da je to jos juce zavrseno.
Malo populisticki iskreno, ali ajde da vidimo i dje to vodi
Gleda se Dritanov twitter nalog,
ka nekad teletext kad igraju Italijani
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Last edited by ovizionizi; 10-12-20 at 10:39.
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
Tradicionalne vrijednosti SPC.
Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.
Izgleda nista od izvjestaja za milivoja 😒
nothing comes from violence and nothing ever could
ZVANIČNO: Zdravko Krivokapić podnio ostavku
https://volimpodgoricu.me/2020/12/10...zszML542qe4n88
Kakav naslov, lovac na klikove.
Pa piše na poslaničku funkciju,šta tu nije jasno
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa clickbait, logično.
Sent from my Mi 10T PRO using Tapatalk
gle što nađoh na FB iz naftalina. A čuste li vi neke ođe aveti što vele da im vjerujemo, od vjere su, da je Milo stio da izaziva sukobe.
https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net...e8&oe=5FF9BC51
Idemo, samo jako...
720m bulevara preko 1,6 miliona eura i godina i po da se zavrsi.
Stari aerodrom, sve ravno, sve u drzavnom ili opstinskom vlasnistvu.
Veselih 2260eur po metru duzine. Kako se kasapi prije nego sto se i PG izgubi
https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ko-izvrsitelja
Prva stvar koja mi je pala na pamet je da je ovo kupovina licnih karata i da se dosta toga od licnih para kupi, a onda kroz ove stvari nadoknadjuje
Ima drugih načina, ali traju.
Stanković je samo v.d. vrhovnog državnog tužioca, pa ga imenuje i smjenjuje tužilački savjet. Taj savjet možeš da promijeniš promjenom zakona, što većina u skupštini može da uradi, ali treba nekoliko mjeseci.
Jednom kad promijeniš tužilački savjet, oni smjenjuju Stankovića, imenuju novog v.d. vrhovnog državnog tužioca, a onda je lako zamijeniti Katnića nekim mentalno zdravijim.
Koliko si splacina od nula do darko sukovic
https://www.antenam.net/stav/181650-...2pCr4Voal_NKHU
Poresiti jednu od najvecih legendi borbe za jednakost sa klasicnim udbasem kroz izjednacavanje borbe da te gledaju kao covjeka a ne majmuna, kroz prizmu slanja "izdajnika za rusiju i staljina" i opravdavati slanje sugradjana za koje svi znamo da nisu isli samo zbog informbiroa vec i zbog licnih pizmi..... Moze samo neko ko nema apsulutno nikakvih skrupula niti empatije za zrtve golog otoka.Kiš bi rekao, kakav dobro obavlljen posao Smrti, u samo četiri dana – Nelson Mandela i Jovo Kapičić!....
I onda se prica kakvi dolaze i sta su napisali, a najvece pero DPSa je najvece g... od covjeka koke moze da dijeli vazduh sa nama ostalima
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks