Potrebno je minimum 2 godine detlajnih testiranja pa da imamo neke informacije o vakcini, ovako niko ne znam ko su ti sto su testirani, kako se osjecaju, prcaju nam da je vec na 95% uspjesnosti, dje su ti rezlutlati ko je to prezentovao? I kina je konstantno govorila kako nemaju zarazenih, a sad odjednom su imali ko zna koliko samo su to krili, kako covjek da vjeruje da su ova ispitivanja isto tako uspjesna? Kako god, pazite se, maska obavezna, sto manje kontakata i guranje u masu ljudi, izbjegavati bilo kakva okupljanja i to je to, ako nema virusa ne moze ni da se prenosi, vidjeli smo to kad smo bili korona free...