Quote Originally Posted by montenegrina View Post
Neki podatak koji sam ja čula, Šajo je na novoj zgradu u Bloku 9 sa 150 stanova "dobar" oko 3,8 miliona. E sda, ta parcela je davno njegova i davno je platio komunalije, tako da ne znam da li se i to računalo ili je ovo zarada u sadašnjem stanju.
To je onda približno Baćinom prosjeku. Nekada se pričalo kako Baća i Mugi nisu u dobrim odnosima, a po ovim brojkama, Mugiju trebaju da dignu spomenik. Pa sjećate li se priče o tome kako su komunalije visoke, po priči Baće, kada je počela priča sa 1000+ projektima. Hoćemo zelenilo i škole, ulice i humaniju gradnju? Dignuti komunalije drastično za investitore...čuš 500 eura po kvadratu za kvadrat zarada čista. Ohoho...ne vjerujem