Originally Posted by Fenix Evo je načeh Sent from my SM-N9860 using Tapatalk Naceo si odlicno! Uhvatio lijepu svjetlost, dobro fokusirao, objedinio zlatne i plavicaste tonove u skladnu cjelinu Drz se ti ovog samsunga od sad
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks