e pa kad sklopis odma na pocetku los ugovor onda umjesto mi da njih vucemo za usi oni to nama sad rade.
e pa kad sklopis odma na pocetku los ugovor onda umjesto mi da njih vucemo za usi oni to nama sad rade.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks