C,d3 i cink ja pijem.
Ono grebanje grla i curenje nosa od juce me je jos jutros proslo![]()
Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela
Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela
Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan
C,d3 i cink ja pijem.
Ono grebanje grla i curenje nosa od juce me je jos jutros proslo![]()
"Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks