Zna li ko od vas sta se sad desava sa nama sto sa PG prelazimo na CKB? Stigla mi je neka poruka da mi se otvara transakcioni racun, i da se ta ponuda smatra prihvacenom ako ne posaljem PG banci u roku od 15 dana da je ne prihvatam. Poslao sam licnom bankaru mail da mi objasni, jer iz tih ponuda i linkova mi masu toga nije jasno, naravno samo me iskulirao

Interesuje me sta se desava sa karticama koje su na PG validne,koji se paket placa, placaju li se poruke, podizanje sa bankomata (znam da se ranije to jedino kod njih placalo, zena mi je tamo imala racu) itd, ako ko ima neki info davajte
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bookmarks