Ako nastave sa ovakvom akcijom u Telemach-u ja ću vjerovatnije ostati na Mtelu - više mi se isplati čak i po punoj cijeni (imam ukupno tri televizora pa i zbog toga)
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Koliko sam ispratio, mtel je najpovoljniji, koliko god mana imali. brzi internet, tv je jeftiniji od telemach-a. Iako mi telemach djeluju "poslovnije", mislim da cu ipak na mtel ostati.
Bookmarks