Originally Posted by institucija Ne u tom smislu novi nego zadnja serija šta li, nešto su problematični - šta znam, ka uvijek prije biram CAM modul, daljinski manje Sent from my Mi 9T using Tapatalk Isto. od sto kablova izludjeh!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks