Quote Originally Posted by institucija View Post
Ne u tom smislu novi nego zadnja serija šta li, nešto su problematični - šta znam, ka uvijek prije biram CAM modul, daljinski manje

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Isto. od sto kablova izludjeh!