Meni su brzo došli, tj naredno jutro i to u nedelju... Promijenili CAM modul, pa dok su ga uparili u centrali shvatili da ni taj novi ne radi. Naredni dan donijeli risiver. (imaju dosta problema i sa novim CAM modulima)
P.S. pitah momka oko prelaska na nove pakete po isteku starog, jer tehnički Box 4 kao takav više ne postoji, te da li se onda računamo kao novi korisnici, ali je bio... skeptičan

Bookmarks