Quote Originally Posted by institucija View Post
Meni su brzo došli, tj naredno jutro i to u nedelju... Promijenili CAM modul, pa dok su ga uparili u centrali shvatili da ni taj novi ne radi. Naredni dan donijeli risiver. (imaju dosta problema i sa novim CAM modulima)

P.S. pitah momka oko prelaska na nove pakete po isteku starog, jer tehnički Box 4 kao takav više ne postoji, te da li se onda računamo kao novi korisnici, ali je bio... skeptičan
Kakvi su to novi CAM moduli?

Ja imam neki od prije, trebam li da mijenjam uopste?