Kakvi ugostitelji u podgoricu.. lokale koji rade kroz grad otvaraju djeca i bratanici politicara, kamatasi, dileri i skorojevici koji ne znaju dje ce sklonit pare pa daj da otvorimo kafic.. u pg trenutno najbolje radi lokal dje sjedis preko dana i sam ides po pice, hipsteraj klasicni iz biroa, cijeni se ugostiteljstvo u pg ka u knopr
Послато са M2004J19C помоћу Тапатока





Reply With Quote
Bookmarks