Pokvarise dorucak sa ovom virslom, kakva je kobaja? Mada znam da meso nabavljaju u Franci, pa nesto ne polazem nikakvu nadu..
I don't give a damn.
Buletproof doručak u Hard Rock, što znam, grilovane šampinjone bi recimo ovdje volio da vidim
Btw, probaće se i ostalo, imaju i radnim danima ručak (čorba/supa + jelo dana 5.9e)
Inače, kasnije provalih da je ovaj doručak meni duplex strana, tako da ima i iza svašta nešto još no zaboravih da slikam.
Sent from my Xiaomi Poco X3
Last edited by BiTrAtE; 19-10-20 at 11:49.
Pokvarise dorucak sa ovom virslom, kakva je kobaja? Mada znam da meso nabavljaju u Franci, pa nesto ne polazem nikakvu nadu..
I don't give a damn.
I am not i danger, I am the danger.
Kobaja bzv, cio dan grcam od nje
Sent from my Xiaomi Poco X3
Meating point, engleski dorucak.
Nista specijalno, kobaje bijahu podriguse, sir onako, sampinjona dodje prejadno, cijena kostanja 4e.
Ne znam jesu li ovo na priboru mrlje ili je ovo fora neka, ali izgleda uzasno
I don't give a damn.
I am not i danger, I am the danger.
Bgm prateći temu, nameće se utisak da je kvalitet krkanluka po objektima u PG u priličnom padu
Sent from my MI 8 using Tapatalk
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
Pojedoh danas burek u Sonju posle 100 godina...dobar ali mali, dva su optimum
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
Je li moguće da ne umiju ni jaja ispržit nego ih ovako ugljenišu.
U Premier hotel engleski 3€
3 jaja, slanina, sir, pomfrit....
Al ne znam dje je logika da je isto to bez sira i pomfrita isto 3€![]()
Aj neka neko da predlog za Meat...sta je od tih mesina dobro
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
Bel Paese, vjerovatno i najbolja pica što sam za života probao.
Dje ono pominja neko da ima dobar rostilj u Donju goricu?
Upravo stiglo u Ideu gintas
Znam da je druga tema bila no je nemam kad sad trazit a posle prodje voz
Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
Pod pločom ne radi? To je za zabrinut se, taj objekat radi 20+ godina.
Ja sam bas mislio na Donju Goricu, za Pod Plocom znam odavno, redovan sam gost. Pitah bas zato sto sam vidio da ne rade.
Nin ili ti Pod plocom ne radi jer je vlasnik na operaciji, otvara 99% u toku sledece nedelje..
I don't give a damn.
I am not i danger, I am the danger.
Ovo nije lose za 4 eura..
I don't give a damn.
I am not i danger, I am the danger.
Ja danas u mrizi i zanave
https://instagram.com/mrizi_i_zanave...=1h59ouyxs3dch
nemaju meni, ali preporuka, hleb sa borovnicama i puterom, pa pite sa povrcem i bundevom, masline, par vrsta sireva, smokve, kobasice, junece i telece meso, krompir... i na kraju voce i sladoled. a vidjeh svakakve kolace i sladolede.
p.s. Olivere, ne iskoristih nista od tipsa, jer smo kasno posli, ali sledeci put ☺️
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)
Bookmarks