Mislim da je najlakse ubaciti fotografiju preko imgbb, postimage ili nesto trece.
Svakako smo skoro svi ponekad aktivni na podforum "Fotografije uopste" i kacimo ih na slican nacin.
Svako svoje okaci i idemo dalje
Mislim da je najlakse ubaciti fotografiju preko imgbb, postimage ili nesto trece.
Svakako smo skoro svi ponekad aktivni na podforum "Fotografije uopste" i kacimo ih na slican nacin.
Svako svoje okaci i idemo dalje
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks