Mislim da je najlakse ubaciti fotografiju preko imgbb, postimage ili nesto trece.
Svakako smo skoro svi ponekad aktivni na podforum "Fotografije uopste" i kacimo ih na slican nacin.
Svako svoje okaci i idemo dalje