@BiTrAtE Naravno odluka je vaša ali sve ti je ovo uz put, nema planinarenja (bez malo penjanja nakon žičare na skijalištu)...
Mi smo svu đecu gore vodili i sa ispod 1 i ispod 2 god... Đe smo sve sa kolicima stizali...