
Originally Posted by
kimmi
Bio sam na Zminičko, blizu Njegovuđe, isto lijepo za obići....
Kako do Zabojskog sa Žabljaka, ima li puta do makar na sat vremena pješke od njega da se može doći kolima, a da je markirana staza naravno.
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Bookmarks