Page 65 of 487 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165 ... LastLast
Results 1,601 to 1,625 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #1601
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,205
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Pretpostavljam da će za URA biti Mara Šćepanović nosilac..

  2. #1602
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,269
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    URA je prezivjela Pozitivnu, prezivjela je koalciju sa SDP-om u PG, ta partija moze samo da ide gore, e sad koliko gore pitanje je. Inace nista mi nema ljigavije od ovog lajanja na njih iz jedinog razloga sto ih smatras konkurencijom za tih par % glasova. No jbg, bitno je da se uzmu te poslanicke beneficije, razumijem ja to.
    Inace Dritan skroz ok momak, takodje Luka Rakcevic koga sam imao prilike da upoznam potpuno dobar momak. Mara Scepanovic, prof. fizike na ETF?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  3. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  4. #1603
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Znaci Dikej narucio 36% DPSu.
    Ovo se cita kao >40%
    Prosrpske partije se bas dobro pozicionirala u 2 kolone. Antidrzavnu (DF) i drzavnu (DCG) Imace minimalan broj prosutih glasova i ako ih Amfi i Gojko poguraju preko litija mogu imat vise od DPSa.
    5 poslanika manjina ide DPSu svakako.
    Iako vjerujem da SD SDP i URA imaju preko cenzusa ipak mislim da sa uzarenom kampanjom u koju ce se ukljuciti i crkva sa velikom izlaznoscu postoje sanse da nijedna ne predje cenzus.
    Ako samo URA predje onda ce biti intresantno gledat kako ce se sastavit nova vlada

  5. #1604
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    vjeruj mi da ne znam sto mi je gore URA ili Demokrate... cak mi je lakse kad cujem da neko mzni SD glasa nego njih... Oni nemaju stav po nicemu, a uz to suruu i blize su im sve prosrpske partije nego bilo koja sto bar kaze da joj je CG ispred svih.... to se vidi i po lokalnim koalicijama, Budva, Kotor....
    Ajmo ovako
    Ja tebi dam 1000 eur za svaki mandat SDP-a
    A ti meni das 100 eur za svaku hiljadu glasova koju SDP bude ispod cenzusa...
    Nemoj da se zajebavamo ljudi, od 2016 na ovamo i ono što je ostalo u SDP uglavnom je prešlo u SD zbog benefita.
    Raspali su im se najjači odbori u CG, neki se potpuno prosuli. Oni su na istoku bili jaki tamo im je SD sve uzeo.
    Jedini razlog što je sdp 2016 ostvario dobar rezultat od 5% je to što su bili jasna crnogorska opoziciona opcija.
    Raško je jasno rekao da će ići sa DPS posle izbora a to već mjesecima pričaju i njihovi aktivisti.
    I što bi onda proopozicioni cgorac glasao sdp?
    Da se vratimo na isto kad su bili u koaliciji ? Da uzmu 2-3 ministarska mjesta ? Jel to?
    A što bi prorežimski Crnogorac glasao sdp kada im je veći benefit da zaokruže dps ili SD ili bs ?
    U SD se posao dobija odmah ne mora da se čeka da se formira vlast jer su vec vlast.
    Nemoj da smo djeca.

    Sve preko 5000-6000 glasova SDP-a je utopija, ne bi bila da su otvoreno rekli da nece sa DPSom




    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ja sam uvijek glasao partije koje su se drzale neke sredine po pitanju tih nacionalnih sraanja. Bilo je tu gresaka, ali to se vidi tek posle. Prvo PZP, pa Pozitivna, pa Demokrate.. A iako je URA bas ono crnogorska partija, koja lako moze da sklizne u neki nacionalizam, vise nego dovoljno sam uvjeren dosadasnjim njihovim djelovanjem da nije rijec o nekoj Pozitivnoj. A posto im je kao neka frka sad za cenzus, ovog puta cu ih glasat. Tek toliko koliko ja mogu da pomognem...
    Ovo me iskreno prijatno iznenadilo od tebe imajući u vidu tvoje stavove koji naginju desnici.

    Dobar dio ljudi sa kojim imam komunikaciju a koji su glasali Demokrate ili sdp ovaj put najavljuju da će podržati ovu listu Crno na Bijelo. Ja prvi da moram da izadjem na izbore podržao bih njih jer su najbliži mojim stavovima prvenstveno zbog zaštite životne sredine, guranja zakona o porijeklu imovine...
    Dritan je tu nebitan lik, ideja iza ove liste je dobra i moramo imati u parlamentu taj građanski korpus koji ne smije da se izgasi.
    Plus imaju podršku EU zelenih.
    Mislim da ce URA 5-6% lagano da uzme jer ponavljam, većina ne vidi da može da zaokruži bilo koga drugog i vidi uru kao najrealniju opciju.
    Last edited by Gandalf_White; 02-08-20 at 02:51.
    One Ring to Rule them all...

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  7. #1605
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,960
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Gando ipak mislim da ce dsp da da glasova i da ce sdp ds predje opet cenzus.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  8. #1606
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,430
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ajmo ovako
    Ja tebi dam 1000 eur za svaki mandat SDP-a
    A ti meni das 100 eur za svaku hiljadu glasova koju SDP bude ispod cenzusa...
    Nemoj da se zajebavamo ljudi, od 2016 na ovamo i ono što je ostalo u SDP uglavnom je prešlo u SD zbog benefita.
    Raspali su im se najjači odbori u CG, neki se potpuno prosuli. Oni su na istoku bili jaki tamo im je SD sve uzeo.
    Jedini razlog što je sdp 2016 ostvario dobar rezultat od 5% je to što su bili jasna crnogorska opoziciona opcija.
    Raško je jasno rekao da će ići sa DPS posle izbora a to već mjesecima pričaju i njihovi aktivisti.
    I što bi onda proopozicioni cgorac glasao sdp?
    Da se vratimo na isto kad su bili u koaliciji ? Da uzmu 2-3 ministarska mjesta ? Jel to?
    A što bi prorežimski Crnogorac glasao sdp kada im je veći benefit da zaokruže dps ili SD ili bs ?
    U SD se posao dobija odmah ne mora da se čeka da se formira vlast jer su vec vlast.
    Nemoj da smo djeca.

    Sve preko 5000-6000 glasova SDP-a je utopija, ne bi bila da su otvoreno rekli da nece sa DPSom






    Ovo me iskreno prijatno iznenadilo od tebe imajući u vidu tvoje stavove koji naginju desnici.

    Dobar dio ljudi sa kojim imam komunikaciju a koji su glasali Demokrate ili sdp ovaj put najavljuju da će podržati ovu listu Crno na Bijelo. Ja prvi da moram da izadjem na izbore podržao bih njih jer su najbliži mojim stavovima prvenstveno zbog zaštite životne sredine, guranja zakona o porijeklu imovine...
    Dritan je tu nebitan lik, ideja iza ove liste je dobra i moramo imati u parlamentu taj građanski korpus koji ne smije da se izgasi.
    Plus imaju podršku EU zelenih.
    Mislim da ce URA 5-6% lagano da uzme jer ponavljam, većina ne vidi da može da zaokruži bilo koga drugog i vidi uru kao najrealniju opciju.
    Ovo jedino da hoće da prospu priču pa o da sa opozicijom stvore vladu. Ali neće, neće sa DFom.

    Ura je uradila konkretne stvari. Sjećate se kad je pzp uzeo skoro 20%. Zašto sad Ura ne bi mogla? Dosta ljudi vidi u njima građansku partiju koja jasno ima stav da su proevropska stranka. Meni je odlično to što su dio Zelenih evrope. Bukvalno sa njima dijelim dosta istih stavova:

    Članstvo u EU
    Čuvanje prirode
    Čuvanje planskog prostora od bahatih investitora
    Nestranačka vlada

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to johninum For This Useful Post:


  10. #1607
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Gando ipak mislim da ce dsp da da glasova i da ce sdp ds predje opet cenzus.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    DPS ima par velikih problema.
    Prvo sebi mora da obezbijedi sve glasove i ne idu sa BS i SD zajedno upravo da bi ovi vukli na svaku stranu i da bi se što više 'obradilo' građana.
    Međutim to im se obilo o glavu jer i SD i BS zapošljavaju kao nenormalni, SD konkretno sada prica sa svakim mogućim i odmah nudi posao. A i prethodnom periodu bukvalno su u škole i vrtiće uvalili sve što su mogli i nisu mogli, to je brutalno šta se radi. O resorima koji oni i BS drže da ne pričamo kakva je to navala i koliko je radnih mjesta.
    DPS glasači masovno prelaze u ove 2 opcije jer u DPS ne dobijaju posao - znam lično najmanje 12 slučajeva i to u jednom resoru jedne male opštine za godinu dana ih je SD toliko uhljebio.

    E sad zamisli da DPS prebaci SDP-u 3-4-5 hiljada glasova... Zašto kad se bore za svaki glas ?
    Albanci su napravili koaliciju koja će ovaj put ući sa jedno 5-6k najmanje glasova direkt u DPS.
    Moraju da vade ovu novu hrvatsku stranku jer HGI hoće da maknu itd itd

    Ovi su izbori svak za sebe i ko sta ponese i jednostavno sdp nema sta da ponudi glasačima.
    Da još ponovim
    Onima koji glasaju iz koristi mnogo više se isplati da glasaju Sd/bs/dps
    Oni koji su opozicioni nece jer su ovi najavili koaliciju sa DPS + je draginji muž Ivica...

    Nego su se oni isprimali na to što je ona na predsjedničkim uzela 10% i rezultati iz 2016 od 5% pa kontaju da ne mogu ispod 5

    Prosipanje slijedi tu žestoko.

    Mislim da će narod naravno biti najveći gubitnik ovih izbora kao i uvijek pa onda SDP koji neće preći cenzus i Demokrate koje će najvjerovatnije imati možda i ispod 10% jer su zadnje godinu ipo toliko pogrešnih poteza napravili da su namjerno to radili ne bi uspjeli a plus im sinergetski efekat ove velike koalicije ne odgovara nikako jer ce oni nositi narativ ne damo svetinje tako da ih tu nidje nema. Velikii dio Srba koje su prije imali odlučiće se za ovu opciju, građanski nastrojeni za ovu Crno bijelo tako da će im ostati jedan dio tvrdokornih birača ali nijesu uspjeli da privuku nove simpatizere čak štaviše nejasnom i haotičnom politikom izgubili su baš baš mnogo.

    Samo poslanička lista govori dovoljno sa Lekićem koji je drugi na listi (WTF?) Ko normalan želi da plaća tog poltiickog fosila koji eo 10 godina živi na grbači naroda i nikakav rezultat nema izmedju sebe ?
    Dovoljno je da se pogleda poslanička lista prvih 15 i da je svima sve jasno..
    One Ring to Rule them all...

  11. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  12. #1608
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    I mene je URA tu jedina neka sredina, partija centra što vele.
    No se bojim i da dio njih ne postupi kao Pozitivna ako prifali DPS-u.

  13. #1609
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...zala-aprcovica

    Bilo koji opozicionar sto glasa SDP bolje da ne izadje
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #1610
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Znaci Dikej narucio 36% DPSu.
    Ovo se cita kao >40%
    Prosrpske partije se bas dobro pozicionirala u 2 kolone. Antidrzavnu (DF) i drzavnu (DCG) Imace minimalan broj prosutih glasova i ako ih Amfi i Gojko poguraju preko litija mogu imat vise od DPSa.
    5 poslanika manjina ide DPSu svakako.
    Iako vjerujem da SD SDP i URA imaju preko cenzusa ipak mislim da sa uzarenom kampanjom u koju ce se ukljuciti i crkva sa velikom izlaznoscu postoje sanse da nijedna ne predje cenzus.
    Ako samo URA predje onda ce biti intresantno gledat kako ce se sastavit nova vlada
    Podsjetimo se istraživanja koje je radio NSPM Vukadinović pred izbore 2016. kada je predvidio da će opozicija biti jača za 20% nego DPS:

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...jedno-preko-38

    To je isto onaj tip koji je kao direktor agencije izjavio da ne zna ko je radio istraživanje jer ga on samo prezentuje.

  15. #1611
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Znaci dps nosilac


  16. The Following User Says Thank You to nenocopy For This Useful Post:


  17. #1612
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,848
    Thanks Thanks Given 
    640
    Thanks Thanks Received 
    1,028
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    SDP računa na glasače koji ja mislim samo kod nas postoje- da su nezadovoljni ali ne toliko da bi mijenjali vlast. Ja mislim da oni imaju jedinstvenu ponudu i ubijedjen sam da će URA imati manje glasova od njih.
    SD i Bosnjacka stranka tačno je zapošljavaju svakoga ko umije da se potpiše ali sa druge strane ima mnogo glasača vlasti koji bi htjeli da se zaposle a ne mogu,samim tim su nezadovoljni i ljuti ali ne toliko da zele promjenu vlasti samo zele promjenu svoje uloge u drustvu i eto im resenje u vidu glasa za SDP.
    Imamo sličan primjer u Srbiji u vidu partije vaterpoliste Šapića.
    Last edited by kurogane; 02-08-20 at 10:05.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  18. #1613
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...zala-aprcovica

    Bilo koji opozicionar sto glasa SDP bolje da ne izadje
    Sto je URA navalila na ove glasove SDP-a, što je muka, tu ionako nema glasova svi su kod URE ��
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  19. #1614
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,403
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,009
    Thanked in
    1,553 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    SDP računa na glasače koji ja mislim samo kod nas postoje- da su nezadovoljni ali ne toliko da bi mijenjali vlast. Ja mislim da oni imaju jedinstvenu ponudu i ubijedjen sam da će URA imati manje glasova od njih.
    SD i Bosnjacka stranka tačno je zapošljavaju svakoga ko umije da se potpiše ali sa druge strane ima mnogo glasača vlasti koji bi htjeli da se zaposle a ne mogu,samim tim su nezadovoljni i ljuti ali ne toliko da zele promjenu vlasti samo zele promjenu svoje uloge u drustvu i eto im resenje u vidu glasa za SDP.
    Imamo sličan primjer u Srbiji u vidu partije vaterpoliste Šapića.
    pa Gando ti objasnjava upravo da na te glasove ne mogu da racunaju. zasto bi neko nezadovoljan DPS-om dao glas SDP kad ima SD koji je vec u vlasti.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  20. #1615
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Bruna Lončarević u Kotoru

    Ova u PG...
    To je ono što vam pričam, SDP se prosuo
    https://www.vijesti.me/v/456637
    One Ring to Rule them all...

  21. #1616
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,119
    Thanks Thanks Given 
    3,674
    Thanks Thanks Received 
    8,882
    Thanked in
    4,787 Posts

    Default

    odje se URA toliko pominje da bi čoek reka’ da su oni vladajuća stranka. pojavi se neko sa normalnom pričom koja gadja pravo u metu svih problema kod nas i odma’ to ne valja


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #1617
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,848
    Thanks Thanks Given 
    640
    Thanks Thanks Received 
    1,028
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Pa veliki broj partijaca je kod cijepanja partije ostao u onom dijelu gdje se nadao boljoj perspektivi za sebe.
    Kako je SD partija vlasti normalno je da imamo razocarane karijeriste koji vide da su pogresno odabrali i idu tamo gdje je trpeza bogatija,sasvim prirodno.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  24. #1618
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,471
    Thanks Thanks Given 
    1,927
    Thanks Thanks Received 
    5,177
    Thanked in
    1,786 Posts

    Default

    Evo je Amfilohije pozvao da se ne glasa za DPS, pa da vidimo da li će ga stado ispoštovat.

    https://www.in4s.net/mitropolit-amfi...ali-antizakon/

  25. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  26. #1619
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,723
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,621
    Thanked in
    829 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo me iskreno prijatno iznenadilo od tebe imajući u vidu tvoje stavove koji naginju desnici.
    E ne znam sta je onda desnica za tebe, ali ako je dovoljno biti za lustraciju i brutalno obrcunavanje sa sampionima tranzicije koji nam sahranise drzavu zadnjih decenija, onda si i ti nista manja desnica od mene. Neki radikali jesmo, jer odje bez nekog radikalnog i bolnog reza nikad bolji dani nece doci... A URA se bas i ne uklapa najbolje u tu moju pricu, nisu mi poznati po tome da zele hapsiti lopove i privoditi ih k poznatija prava.. ali, velim, frka im je, a i te kako cijenim dosadasnja njihova zalaganja (koja nikako nisu bila laka), pa cu da poguram pricu kojoj prijeti nestanak. Ne bi valjalo da nestanu.


  27. #1620
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pa veliki broj partijaca je kod cijepanja partije ostao u onom dijelu gdje se nadao boljoj perspektivi za sebe.
    Kako je SD partija vlasti normalno je da imamo razocarane karijeriste koji vide da su pogresno odabrali i idu tamo gdje je trpeza bogatija,sasvim prirodno.
    Naravno ali je prošlo 4 godine od raspada partije...
    Zamisli kakve su ponude na stolu kada se 4 godine kasnije bježi
    One Ring to Rule them all...

  28. #1621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    E ne znam sta je onda desnica za tebe, ali ako je dovoljno biti za lustraciju i brutalno obrcunavanje sa sampionima tranzicije koji nam sahranise drzavu zadnjih decenija, onda si i ti nista manja desnica od mene. Neki radikali jesmo, jer odje bez nekog radikalnog i bolnog reza nikad bolji dani nece doci... A URA se bas i ne uklapa najbolje u tu moju pricu, nisu mi poznati po tome da zele hapsiti lopove i privoditi ih k poznatija prava.. ali, velim, frka im je, a i te kako cijenim dosadasnja njihova zalaganja (koja nikako nisu bila laka), pa cu da poguram pricu kojoj prijeti nestanak. Ne bi valjalo da nestanu.
    Jesmo radikali i ja i ti.
    Samo što sam ja neka radikalna ljevica a ti neka desnica
    To ne mora da znači da se mi ne slažemo oko većine ali nedje nam se mišljenja razilaze što je potpuno prirodno.

    Isto i sa partijama.
    Ja bih volio da imamo bolje i nedje radikalnije političare iz lijevog spektra a da nijesu svi u rukavicama.
    Da zna i da podvikne i da se baci pod bager, i da pljune splacine iz DPS/SD... Smeta mi kad to rade DFovci jer ne rade iz istih pobuda
    Ali mi ne bi smetalo da ljevičari to rade
    One Ring to Rule them all...

  29. #1622
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,074
    Thanks Thanks Given 
    3,268
    Thanks Thanks Received 
    5,749
    Thanked in
    2,331 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo je Amfilohije pozvao da se ne glasa za DPS, pa da vidimo da li će ga stado ispoštovat.

    https://www.in4s.net/mitropolit-amfi...ali-antizakon/
    Kad crijeva zapjevaju od vjere u amfilohija se frizider ne moze napunit, a od vjere u gospodara i 300e plate moze pa makar i Dobro.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  31. #1623
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,848
    Thanks Thanks Given 
    640
    Thanks Thanks Received 
    1,028
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    A ne možeš bez političke podrške,sve uzalud.Evo gledam doktora jednoga iz Kotora specijalista i stručnjak ali su se sa njim dobačali kao sa loptom djeca mala jer su Hrvati dobili kotorsku bolnicu da kadriraju kako oni oće i evo posle sto godina čovjeku se dosadilo i evo ga na listi DPS a za odbornika u Kotoru.
    Struka i znanje nisu pomogli i što će čovjek,računa da će biti sad tretiran ipak sa oprezom kad je uz vlast.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  32. #1624
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,723
    Thanks Thanks Given 
    840
    Thanks Thanks Received 
    1,621
    Thanked in
    829 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Jesmo radikali i ja i ti.
    Samo što sam ja neka radikalna ljevica a ti neka desnica
    Brate, znas li ti sta je radikalna desnica, Bog s tobom..
    Mislim da znam sta je razlog.. To sto ja u zapadu zaista ne vidim naseg prijatelja, a u istoku i Rusima ne vidim neprijatelje. E jbg.. Nemoj mi samo sad pricu o milionima usutim u nas sistem od strane zapada, kad su svi ti novci otisli na ovakve izbore, kampanje, radna mjesta rezimskih uhljeba, tendere rodjaka, kumova i prijatelja, svakakva ugradjivanja i cerupanja... A nista od toga nije proslo ispod radara zapada, sto znaci da su namjenski i usuta ta sredstva za taj cilj.


  33. #1625
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Brate, znas li ti sta je radikalna desnica, Bog s tobom..
    Mislim da znam sta je razlog.. To sto ja u zapadu zaista ne vidim naseg prijatelja, a u istoku i Rusima ne vidim neprijatelje. E jbg.. Nemoj mi samo sad pricu o milionima usutim u nas sistem od strane zapada, kad su svi ti novci otisli na ovakve izbore, kampanje, radna mjesta rezimskih uhljeba, tendere rodjaka, kumova i prijatelja, svakakva ugradjivanja i cerupanja... A nista od toga nije proslo ispod radara zapada, sto znaci da su namjenski i usuta ta sredstva za taj cilj.
    Ne mora da bude radikalna desnica samo fašizam ili nacizam i ne moramo ići u tolike krajnosti
    Nijesam ni ja komunista a ni ti nisi nacista
    Ti si više konzervativac neki a ja neka socijal demokratija neki zeleni pokret
    One Ring to Rule them all...

Page 65 of 487 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •