View Poll Results: Moj najčešći izbor je:

Voters
134. You may not vote on this poll
  • AROMA

    13 9.70%
  • HDL

    41 30.60%
  • iDEA

    8 5.97%
  • VOLI

    72 53.73%
Page 85 of 255 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast
Results 2,101 to 2,125 of 6359

Thread: Trgovački lanci | poslovna politika i odnos prema kupcima

  1. #2101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    To jeste slučaj bio ali do prije mjesec dana. Sad su im kontrole RIGOROZNE i svako mora da naglasi je li roba iz uvoza ili je domaća proizvodnja. Upadaju im svaki vikend random i testiraju voće i povrće, ako jedan paradajz ne valja kupe im svaki i pišu kazne.
    Svojim očima sam gledao evo par vikenda kako im češljaju sve živo...
    Last edited by BiTrAtE; 16-06-20 at 11:55.

  2. #2102
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    To jeste slučaj bio ali do prije mjesec dana. Sad su im kontrole RIGOROZNE i svako mora da naglasi je li roba iz uvoza ili je domaća proizvodnja. Upadaju im svaki vikend random i testiraju voće i povrće, ako jedan paradajz ne valja kupe im svaki i pišu kazne.
    Svojim očima sam gledao evo par vikenda kako im češljaju sve živo...

    drago mi je da to čujem, da su počeli da uzimaju proizvode i da ih provjeravaju. Aj sa srećom.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  3. #2103
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Ja pokusavam da kupujum sto vise od domacih prizvodjaca (donekle provjerenih), Sto se tice voca i povrca prvo prskaju se sa svim i svacim cijene povrca skuplje nego po EU zemljama pa j.ebem ti zivot trebao sam da kupim 20kg jagoda za dzem necu iz principa da ih platim preko 2eura/kg na gajbu ejjj sredina juna vjerovatno zbog Korone kakva bre Korona..

    Jel' mi zao sto treba da bacaju ono sto proizvedu jeste ali opet treba obratiti paznju i na kupce i na cijene...

    Sto rece neka zena na TV ranije nedje ako francuski krompir kosta 0.27e/kg pa daj nemojte proizvodit krompir njega cemo uvozit..
    Mozda bez veze primjer ali eto Ja necu patriotski placat nas krompir 1€ ako imam da kupim neki krompir iz Danske ili Francuske za 0,30-0,35€ mozda i bolji od naseg...

  4. #2104
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,111
    Thanks Thanks Given 
    3,591
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Samo da se ne udaljimo previse od teme koja je vezana za trgovacke lance a ne za pijace i sl.

    Imamo temu o domacim proizvodima:
    https://forum.cdm.me/showthread.php?214548-Kupujmo-doma%26%23263%3Be!-podr%9Eimo-male-proizvodja%26%23269%3Be-hrane-u-Crnoj-Gori
    Last edited by Fidel Castro; 16-06-20 at 12:20.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #2105
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,265
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,574
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Skacu cijene voca i povrca nenormalno.

    Evo je i paradajz prsli postao luksuz.

    Da ne pominjem voca poput tresanja, jagoda i sl.
    Vidjeh danas. Nikad skuplje jabuke, a najniža moguća klasa iz Poljske i to xx puta prskana.

    Gledao sam šta se naše nudi i frapirao se saznanjem da uvozimo pasulj čak iz Kanade. Alo, pasulj! Samo je breskva iz Plantaža, ostalo uvoz.

    Zaključih da je Albanija agrarna velesila bez čijih bismo plodova pocrkali a upitno je koliko i crkavamo baš zbog proizvoda iz zemlja gdje ne postoji svijest o ekološkom uzgoju, gdje se trpaju pesticidi na najjače





    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  6. #2106
    Join Date
    May 2015
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    75 Posts

    Default

    90c limenke sprite,fanta itd u Ideu.
    O cemu se radi ?
    Znaci po malim piljarama,radnjama i seoskim radnjama 1+ 0_o

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  7. #2107
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,111
    Thanks Thanks Given 
    3,591
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Vidjeh danas. Nikad skuplje jabuke, a najniža moguća klasa iz Poljske i to xx puta prskana.

    Gledao sam šta se naše nudi i frapirao se saznanjem da uvozimo pasulj čak iz Kanade. Alo, pasulj! Samo je breskva iz Plantaža, ostalo uvoz.

    Zaključih da je Albanija agrarna velesila bez čijih bismo plodova pocrkali a upitno je koliko i crkavamo baš zbog proizvoda iz zemlja gdje ne postoji svijest o ekološkom uzgoju, gdje se trpaju pesticidi na najjače

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Jabuke one crvene, plasticne koje nista ne valjaju po 1.60 ili vise. WTF!?

    Domace male koje su obicno i malo kisele i ne smatraju se nekim kvalitetom su znale da budu i ispod 50c, sad su i one preko 1e.


    Quote Originally Posted by Utoka View Post
    90c limenke sprite,fanta itd u Ideu.
    O cemu se radi ?
    Znaci po malim piljarama,radnjama i seoskim radnjama 1+ 0_o

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Na tako stetne stvari (sa 0 nutritivne vrijednosti) bi svakako stavljao paprenu akcizu pa bi cijene bile jos visocije.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #2108
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    trešanja željna ostah ovo proljeće i ljeto juče u naš diskont 3.70 a TRULE! E vala sam se iznervirala mislim i da su euro ja ih ne bih kupila ali skoro četiri a trule?! Ma bježi! Cijene su katastrofa toliko se mijenjaju da je to bruka
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  10. #2109
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    1,248
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kako mi nisi blize bila, meni donijeli sa sela najeo sam se za ovu godinu

  11. #2110
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    trešanja željna ostah ovo proljeće i ljeto juče u naš diskont 3.70 a TRULE! E vala sam se iznervirala mislim i da su euro ja ih ne bih kupila ali skoro četiri a trule?! Ma bježi! Cijene su katastrofa toliko se mijenjaju da je to bruka
    Juče u Naš Diskont jagode 3€/Kg pa nemoj, kupio sam nekih jabuka po 1,39€ uzeh da pojedem danas jednu pa nevjerovatno da zatvorim oči i da ih jedem ne bih po ukusu mogao reci da su jabuke u pitanju...

    Jedan bezobrazluk od cijena i kod domacih proizvodjaca u kod preprodavaca/marketa lanaca itd.

  12. #2111
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,155
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    trešanja željna ostah ovo proljeće i ljeto juče u naš diskont 3.70 a TRULE! E vala sam se iznervirala mislim i da su euro ja ih ne bih kupila ali skoro četiri a trule?! Ma bježi! Cijene su katastrofa toliko se mijenjaju da je to bruka
    Ja od jednog kolege domace porucujem po 3e/kg i mogu ti reci da bolje tresnje nisam skorije jeo.
    Ima i visnje 2e/kg i vec smo drugu "turu" smazali, po par kg uzmemo oboje.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  13. #2112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Ja sam tresnje uzimao na Gintas po 2 eura, kod jedne zene iz Gornje Gorice 5+ bi ih ocijenio, pa smo uzeli na gajbu po 1.5 iz Zete, te su bile za 5. Elem, pojedosmo nekih 20-ak kg ali smo ih i dalje zeljni...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  14. #2113
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Mi nikad ne uzimamo voće i povrće u Voli. Cijene su manje više svuda iste, ali kod nas u Konto marketu, ili imaju dobrog dobavljača, ili znaju da izaberu ukusno voće i povrće.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  15. #2114
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,065
    Thanks Thanks Given 
    4,965
    Thanks Thanks Received 
    8,942
    Thanked in
    4,317 Posts

    Default

    trazih post, ubijedjena sam da je neko pominjao naj market odje, udjoh prije neki dan i primjetih par cijena, juce sam posla opet, i vecina proizvoda je jeftinije nego u ND. ne gledah suhomesnato, bacih pogled na hemiju, neke su cijene iste, neke jeftinije, grickalice, kafa, slatkisi...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #2115
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    trazih post, ubijedjena sam da je neko pominjao naj market odje, udjoh prije neki dan i primjetih par cijena, juce sam posla opet, i vecina proizvoda je jeftinije nego u ND. ne gledah suhomesnato, bacih pogled na hemiju, neke su cijene iste, neke jeftinije, grickalice, kafa, slatkisi...
    JA

    Lino Lada od 500 grama samo 1.99, svuda je oko 2.4 eura
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  17. #2116
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,454
    Thanks Thanks Received 
    1,186
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Па оставите контакт за те трешње домаће да и ми пробамо ове године?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  18. #2117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Ostavio bih no je ovaj iz Zete sve prodao. A na Gintas je zena, skroz do onog dijela dje je cvijece. Ona prodaje sampinjone i ima/imala je tresnje (iz Gornje Gorice)...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  19. #2118
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,978
    Thanks Thanks Given 
    8,710
    Thanks Thanks Received 
    3,855
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Ja sam sad pojeo jedno po kila sa pijace Gintash,preukusne su bile,na pamet mi nije palo da ih otvaram da vidim imaju li crva,iako su imale onda su i oni predobri bili!
    ...

  20. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  21. #2119
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,641
    Thanks Thanks Received 
    5,994
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Ne škodi malo proteina dodatnih...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  22. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  23. #2120
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Ja sam pojeo sam 3 kg u dva dana. Narucio od nekog lika (ona grupa za nase proizvode na fb) iz Kuca 3€. Pa ljudi odavno lljepse tresnje nisam jeo. I on je obrao sve.

    Podji na grupu potrazi, ima ih jos kod nekih.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  24. #2121
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Dje je taj Konto?

  25. #2122
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,155
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Па оставите контакт за те трешње домаће да и ми пробамо ове године?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Tresnje su otisle. Ovo je bila zadnja tura :-( a godinama bolje tresnje nisam jeo.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  26. #2123
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,065
    Thanks Thanks Given 
    4,965
    Thanks Thanks Received 
    8,942
    Thanked in
    4,317 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    JA

    Lino Lada od 500 grama samo 1.99, svuda je oko 2.4 eura
    dobro je, nisam jos poludjela. toliko.

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Dje je taj Konto?
    ima jedan na zabjelo iza trafika i igralista, preko puta os v.k.
    jos nisam dovoljno kafe popila da se sjetim dje ima jos. al proguglaj aroma i conto.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  27. #2124
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    952
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Vjerovatno je Dejan mislio na market Konto u Nikšiću (put Željezare, gdje je bio Tempo... ili se još zove Tempo?). Jedini Conto u PG, da ja znam, je kod škole Vuk Karadžić na Zabjelo.

    Nego pitanje svih pitanja je, izbacate li špice iz trešanja ili tamanite u kompletu?

  28. The Following User Says Thank You to Clubbin' For This Useful Post:


  29. #2125
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,641
    Thanks Thanks Received 
    5,994
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Mi nikad ne uzimamo voće i povrće u Voli. Cijene su manje više svuda iste, ali kod nas u Konto marketu, ili imaju dobrog dobavljača, ili znaju da izaberu ukusno voće i povrće.
    Mi skoro sve kupujemo u Konto, u ostale markete se samo po potrebi ulazi, ako se kupuje nešto što nema u Kontu... Sviđa mi se širina, a i što kažeš, voće im je generalno odlično...

    Što Clubbin' napomenu, u pitanju je Nk...
    #fakenews

Page 85 of 255 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Odnos drzave prema poljoprivredi
    By autodijagnostika in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-13, 08:14
  2. A ljubaznost prema kupcima u barskim lokalima ??!!??
    By sagitarius in forum Primorski
    Replies: 60
    Last Post: 01-10-12, 20:43
  3. Zeljezara i odnos drzave prema Davidovicu
    By HIPER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 21:44
  4. Odnos drzave prema vjerskim zajednicama...?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 18-07-10, 11:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •