Konacno smo zemlja bez Paypala i Poste. Somalija ima jacu infrastrukturu za online biznis. Dropshipperi spavate li mirno?
Last edited by Saruman; 15-06-20 at 13:58.
zbog cega aliexpress ne da DHLu da makar salje za CG?
Kako ne da ja sam gledao neke telefone na Aliexpres i samo Dhl-om salju.
To sve zavisi od prodavca
Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
sad sam bio u postu, veli salterusa pojma nemaju hoce li i kad biti ista.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by CYBUG; 15-06-20 at 19:36.
kad evropa ne umije da ih prinudi,nema potrebe ni da pocinju sa radom...
Sto bi ih Evrope prinudila? Ako nas nije briga za nas same, druge jos vise boli uvo, siguran budi.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Mi smo vec ulozili zalbe i prijave, jer su interno donijete promjene bez obavjestenja i zakona ovo posle korone je 2x skuplja postarina(uslovljavaju da se izabere avio transport), pa ako ima jos neko voljan da se pridruzi, sto nas je vise to bolje..
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
![]()
Last edited by simkee; 16-06-20 at 00:02.
Odavno je ovakva politika cijena. Prema gradjanima visoke cijene a prema pravnim licima na svoju stetu.
u zivotu mora samo da se umre, sve ostalo je opcionalnodeviza nase drzave.
Eo su mi puštili jednu sa Ebaya, preko Yanwen pošte. Da vidimo što će bit.
@simkee, ne vide se bas dobro clanci ali mi se cini da je sve ovo vezano za odlazni (postanski avio) saobracaj? Tj. za slanje posiljki a ne njihovo primanje?
Cisto da znam(o).
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Pažnja, pažnja
https://www.it-klinika.rs/blog/kompr...biji-i-regionu
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
Kada dođe paket >75eur na poštu, mora li na carinu?
Kroacija lagano.
Ova vijest oko NKT da oslobadja saobracaj sa Srb jel to vezano i za Montenegro Airlines posta BG reciprocitet?
Moze samo link te informacije da se pusta saobracaj...
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
Nemoj da ti strani ambasadori govore kad ce crna gora otvorit granice.
https://www.vijesti.me/vijesti/drust...t-i-nagadjanja Vlada demantuje Božovića: Vrijeme preozbiljno za vidovitost i nagađanja
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
nisam ni znao da je ovaj ambasador, rekoh doktor neki, samo sam naslov procitao. Muka ova. Svejedno, ovo je mizerija sta se radi.
Poceo je AliExpress da mi vraca pare za posiljke koje nisu urucene.
Ne bih bio iznenadjen da poslije ovoga vise nikad za cg ne salju.
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
There are currently 5 users browsing this thread. (1 members and 4 guests)
Bookmarks