Kakav bi parking onamo mogao da se napravi podzemni i nadzemni. Prosto vapi Podgorica za njime.
Inače ono je kupio Normal Company https://investitor.me/2019/08/21/bur...a-zgrade-rtcg/
Kakav bi parking onamo mogao da se napravi podzemni i nadzemni. Prosto vapi Podgorica za njime.
Inače ono je kupio Normal Company https://investitor.me/2019/08/21/bur...a-zgrade-rtcg/
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks