Quote Originally Posted by Novica View Post
Danas sam krenuo tuda i ne moze se proci jer su to polja Plantaza. Rampa je tu, a i pise da je zabranjeno sem za sluzbena vozila ali ja krenuh dok ne dodjoh na rampu i strazar veli vec 10 godina se ne moze proci tuda.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Niste se dobro razmujeli ti i kolega. Vj je mislio Golubovci-Tuzi taj put nije sigurno zatvoren nego se koristi.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk