
Originally Posted by
Novica
Danas sam krenuo tuda i ne moze se proci jer su to polja Plantaza. Rampa je tu, a i pise da je zabranjeno sem za sluzbena vozila ali ja krenuh dok ne dodjoh na rampu i strazar veli vec 10 godina se ne moze proci tuda.
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Bookmarks