Originally Posted by GaD Pa zbog toga je napravljena ograd na nas bulevar, zbog stoke. Sent from my EVA-L09 using Tapatalk a kod nas je izmedju prelaza bilo ne vise od 200m..a odje ima po 500m....pa da ne ocekujes da neko ne predje van oznacenog mjesta...
Interminabili Montenegro
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Forum Rules
Bookmarks