Jes, pošto je asfalt kod Volija idealan i kočenje na motoru bez abs-a je jednostavna tehnika. Zašto moram nailazit na ovakve postove
Kako se prosu lik sa harlijem kod Volija na Stari Aerodrom. Jedan krenu da se uključi, a ovaj sa motorom kad ga viđe upre prednju kočnicu pa prokliza pored mene, prosu se ka čaša vode. Pa grana rukama pud ovoga što je htio da se uključi. Kao da mu je on kriv što ne zna da koči....
Jes, pošto je asfalt kod Volija idealan i kočenje na motoru bez abs-a je jednostavna tehnika. Zašto moram nailazit na ovakve postove
tačno treba kupiti jednog golfa dvojku za ove što kreću da se uključuju dok gledaju pravo u tebe
bapa, nijesam te vidio, kako to voziš, šta ćemo sad.
"Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"
Tako i voze golfasi
nothing comes from violence and nothing ever could
Tako je.
Prema tome, šta da ti kažem?
Vidi se da je prvi put sio na motor, moguće da je vozio skutere pa pomiješao kvačilo i zadnju kočnicu. Jer bješe stisnuo kvačilo i prednju kočnicu i samo prokliza.
Baksuzmen Podgorica
She is only here to annoy herself!
Zbog čega ne bi pokušavao, što će se desit?
tapatalk
Sto bi pokusao da u 6 djelica od sekunde presalta svih 6br menjac u motogp stilu na motornu kocnicu da se zaustavlja...![]()
![]()
Klinjo neki danas uprije E36 iz mozga da se ukljuci na magistralu, odrao komplet lijevu stranu nove Vitare. Greote.
Stay salty.
Ko je podlegso i ko je trkac? Salji pm.
Prema tome, šta da ti kažem?
U Baru preminuo pješak....
http://barinfo.me/na-bulevaru-poginu...ljH4LSt_-CY1mI
Ovaj nije isao 60 sigurno,cim ga bacio 15m.....
Ugasen je jedan zivot.Svo palamudjenje u ovome trenutku nema neku veliku poentu.Vozi se brzo i o tome je glupo raspravljat,ali su se i pjesaci samo tako promafijali.Pa ljudi prelaze gdje god hoce i kad hoce.I vode se logikom da ce svi usporit da bi oni bezbjedno presli.Pa neko ce gledat u telefon,neko ce gledat neku pic** sa strane.Bukvalno se bacaju ljudima pred kola.Izgleda da prosjecan Crnogorac jos nije shvatio da nije jaci od metala...
I vazda ista prica,vozac je kriv.Letio je...
Last edited by Randy Orton; 25-02-20 at 13:42.
There are currently 8 users browsing this thread. (1 members and 7 guests)
Bookmarks