Biciklisti misle da ie cio svijet njihov. Sad će me neko pogrešno shvatit, ali i kad je biciklista u pravu i kad ima prednost valjda treba da se boji auta, valjda treba da se brine za svoj život. Meni i kad je zeleno na semaforu ili kad sam na pješački, sačekam da stane auto pa onda pređem. To naročito kad vidim đecu u školu...
Sent using Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks