Vlasnici ne znaju koliko troše jahte, ali neki mravi u njihovom racunovodstvu i te kako znaju. A oni bi se *ebali da uštede cent, a ne hiljade eura na toliku količinu. Gorivo i jeste jeftino da se privuku...

Sent using Tapatalk