Vlasnici ne znaju koliko troše jahte, ali neki mravi u njihovom racunovodstvu i te kako znaju. A oni bi se *ebali da uštede cent, a ne hiljade eura na toliku količinu. Gorivo i jeste jeftino da se privuku...
Sent using Tapatalk
Vlasnici ne znaju koliko troše jahte, ali neki mravi u njihovom racunovodstvu i te kako znaju. A oni bi se *ebali da uštede cent, a ne hiljade eura na toliku količinu. Gorivo i jeste jeftino da se privuku...
Sent using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks