Originally Posted by aerox333 Zanima me da li je neko kampovao, i da li se moze, na Bukumirsko jezero? Moji prijatelji su kampovali, a i bez toga znam da moze, svudje se moze kampovat dje ima mjesta za sator
Last edited by eCs95; 17-02-20 at 23:54.
In rum we trust.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks