Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
E ovo je rak rana CG društva
Carević podijelio zimnice od po 400 eura

https://www.vijesti.me/vijesti/drust...od-po-400-eura

Dok vlast i opozicija svojim zaposlenima daju sve i svja obični radnici u privatnom sektoru nemaju niti dobre plate niti ikakve beneficije.

Nepravedno do bola.


Ili recimo kad čujem da u neke državne firme daju povoljne stambene kredite.
Sve glavom da biješ o zid ili da se samozapališ.
Pa u privatnom sektoru je odlicno a u javnom lose pa moraju da kompenzuju.

To je objasnjeno X puta do sad, treba li da se crta?