Dok cekam odgovor na poziv za lagano vino jedne nam koleginice, zaboravih da pokazem braci kako je “rešena” jedna srbijanka koja radi u pg.
Saznala je da imam para i uzivo je trazila od mene da se vidimo i trazila mi instagram ali sve je nesto odugovlacila kad smo poceli da se dop. Vjerovatno zbog toga sto vec ima jebbaca pa se plasi da je ne provali. Ja se iznervirao i poslao joj ovo:
Djevojka koja drzi do sebe bi me blokirala i poslala u pm a ona nakon 3 dana salje “ti si mene zaboravio”, hahahahqh.
Ps: nece koleginica. Rekoh vam ja da nece forumasice pa da sam zadnji momak na planeti
Sent from my iPhone using Tapatalk



Reply With Quote








PopCorn
Bookmarks