Quote Originally Posted by extravaganca View Post
Nešto tu nije kako treba. Ili misliš da je toplotna pumpa koja je najvjerovatnije i jače snage nego tvoja inverter Klima toliko manji potrošač da vam dolaze isti ili čak njemu manji računi nego tebi? Ili te možda laže. Nije nemoguće vjeruj mi.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
Ne laže, pokazivao mi je račune, jer sam u dilemi šta da stavim u novi stan... Treba u toku mjeseca da se vidim sa inženjerom iz kompanije koja ih prodaje i ugrađuje pa ću se detaljnije raspitat oko jačine i efikasnosti... Na račune sigurno ima uticaj i sanitarna voda, jer je pumpa povezana sa bojlerom (mada najbolji izbor je pumpa sa sopstvenim rezervoarom, ako se ima đe staviti)...