Treba mi pomoc oko odabira klime za grijanje stana od 68 kvadrata. Imam MultiSplit sistem - 1 spoljna i 3 unutrasnje jedinice. Idem logikom da je za dnevni od 25m2 dosta 12-ica inverter, i za dvije sobe od 10-12m2 da se stave 7-ice. Ono sto me zanima je odabir brenda. Zvao sam nekoliko firmi i preporucuju mi Gree, Vivax...ja bih radije uzeo Fujitsu, koji je skupli nekih 500-600 Eura, u odnosu na ove dvije marke, ali ne znam jel to potrebno i oce li tipa Gree, odradjivati posao zimi da ugrije,a ljeti da ohladi?
Ako ko ima iskustva u ovome, dobrodosla je pomoc. Hvala!




Reply With Quote
) i ona grije dok ne postigne 25 tamo đe je daljinski.Korisno jer može da bude velika razlika u temperaturi na podu i pri plafonu prostorije.

Bookmarks