Originally Posted by montenegrina Ako znate bilo što o mikrotalasnim dobrodošlo je jer sam do sad izbjegavala da ih koristim nije to bomba, nije opasna, nema radijacije. Ne boj se, prezivjecete
.USPORI, ZBOG NAS KOJI TE VOLIMO!.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks